Simge: Evli de olsam ayrı bir evim olsun isterim!

Yeni şarkısı 'Sevmek Yüzünden' ile başarılı bir çıkış yapan Simge Sağın, evlilik ile ilgili yaptığı "evliyken ayrı evim olsun isterim" açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Simge: Evli de olsam ayrı bir evim olsun isterim!

Posta Gazetesi'nden Oya Çınar'a röportaj veren Simge Sağın'ın çok konuşulacak o açıklamaları şöyle;

simge sağın yeni şarkısı

EN FAZLA İKİ YIL AŞIK KALABİLİYORUM

Şarkının sözlerinde “Kaç sene verirler kara sevdadan?” diyorsun. Sen onu en uzun ne kadar yaşadın?   

Benim kara sevdam çok uzun sürmüyor; bugüne kadar en çok iki yıl sürdü. O da o sırada ayrı şehirlerde olduğumuz için... Duygularım mesafe sayesinde uzun süre o yükseklikte kaldı. Aşk var ama eni sonu yüzde yüz biten bir şey. Ama aşk bitti diye hop ilişkiyi de bitiremeyiz tabii çünkü onun da sonu gelmez bu sefer...

EVLİ OLSAM DA AYRI BİR EVİM OLSUN İSTERİM!

Ünlü sanatçı evlilik için düşüncelerinin bu sözleri ile dile getirdi. "Kendimi evli hayal edemiyorum ama evlensem de mutlaka ayrı evlerimiz olsun isterim. Yapabilen direkt yapsın. Zaten bunu genelde kadınlar tercih etmez. Ben isterim çünkü kendime çok güveniyorum."

Bir süredir Aranjör Aytaç Özgümüş’le berabersiniz. Nasıl bir ilişkiniz var?

Aytaç beni ‘gerçek bir ilişki yaşanabilir’e inandırdı. Daha öncekiler için bunu söylediğime üzgünüm ama benimle birlikte olanların meğer hep başka bir nedeni varmış. Belki hayranlık, belki başka beklentiler ama şimdi Aytaç’la yaşadığımız şey tamamen aşk üzerine kurulu. Bir iş anlaşması değil. İlk defa bir ilişkide bu kadar kendi doğalımı yaşıyorum.

Kendini evli ve çocuklu hayal edebiliyor musun?  

Hayır, bunu Aytaç da hayal edemiyor. Belki o yüzen iyi anlaşıyoruz. O da evlenmiş boşanmış, benzer şeyleri deneyimlemişiz. O yüzden evliliğe ikimiz de sıcak bakmıyoruz.

simge sağın yeni şarkısı

HER DAKİKA BİRLİKTE OLMAK ÖZELLİKLE BİZ SANATÇILAR İÇİN ÇOK ZOR

Fazıl Say ve Ece Dağıstan çifti, ortak evlerinin haricinde ayrı evlerinin de olduğunu ve ara sıra birbirlerine sırt çantası ile gidip geldiklerini söylemişlerdi ve üzerine bayağı tartışılmıştı…

Olur, çok güzel olur. Bence harika olur… Biz Aytaç’la evli olsak bile aynı sistemi devam ettiririz mutlaka. İki ayrı eve ‘Ok’ diyen insanla evlenirim, çok mantıklı.

Neden?

Evlilik güzel bir müessese ama sürekli, her dakika birlikte olmak özellikle biz sanatçılar için çok zor. Üreten insanın mutlaka özel alana ihtiyacı oluyor. Misal şimdi benim çocuğum olsa, ben konserden gelsem, çocuk ağlasa kıyamam yani…

Bu yüzden “Ayrı evim olması gerekebilir” diyorsun…

Kesinlikle öyle. Ben bunu yıllar önce de söylemiştim. Benim yıllar önce söylediğim şeyi Fazıl Say ve Ece Dağıstan hayata geçirmiş demek ki. Bayıldım şu an buna. Bence zaten bunu herkes ister. Belki maddi yetersizlikten istenmeyebilir ama yapabilen direkt yapsın yani. Zaten bunu tercih etmeyen taraf genelde kadınlar olur. Ama ben tercih ederim çünkü özgüvenim çok yüksek. Kendime de birlikte olduğum insana da çok güveniyorum.

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE