Simge ABD uçağında fenalaştı! Apar topar hastaneye kaldırıldı

Türk pop müziğin son dönem parlattığı kadın vokallerden Simge, ABD'nin New York eyaletinden Türkiye'ye dönüşü sırasında uçakta fenalaştı. İlk müdahalesi kabin ekibi tarafından yapılan Simge, acilen hastaneye kaldırıldı.

Simge ABD uçağında fenalaştı! Apar topar hastaneye kaldırıldı

Simge Sağın'a nazar değdi! Sevgilisi Aytaç Özgümüş ile mutlu bir ilişkisi olan Simge, ara ara gittiği ABD'nin New York eyaletinden Türkiye'ye dönüş yaptığı uçakta fenalaştı.

İlk müdahalesi uçaktaki sağlık görevlileri tarafından yapılan Simge'nin acilen hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Simge Sağın'ın uçakta mide bulantısı şikâyetinde bulunduğu ve tansiyonun düştüğü bilgisi verildi.

simge sağın new york

GIDA ZEHİRLENMESİ YAŞADI

Yapılan tetkikler sonucu şarkıcının, gıda zehirlenmesi yaşadığı ortaya çıktı. 4 gündür Medistate Kavacık Hastanesi’nde tedavi altında olan Simge Sağın’ın bir süre daha hastanede kalacağı öğrenildi.

simge sağın hastane

"EVLİLİĞE İNANMIYORUM EVLENSEM DE AYRI EVDE YAŞAMAK İSTERİM"

Sevgilisi Aytaç Özgümüş ile ilk defa gerçek bir aşk yaşadığını söyleyen Simge, evliliğe inanmadığını evlense de ayrı evlerde yaşama fikrine sıcak baktığını ifade etmişti.

"KENDİMİ EVLİ VE ÇOCUKLU HAYAL EDEMİYORUM"

Simge Sağın Posta'dan Oya Çınar'ın sorduğu, "Bir süredir Aranjör Aytaç Özgümüş’le berabersiniz. Nasıl bir ilişkiniz var?" sorusuna

"Aytaç beni ‘gerçek bir ilişki yaşanabilir’e inandırdı. Daha öncekiler için bunu söylediğime üzgünüm ama benimle birlikte olanların meğer hep başka bir nedeni varmış. Belki hayranlık, belki başka beklentiler ama şimdi Aytaç’la yaşadığımız şey tamamen aşk üzerine kurulu. Bir iş anlaşması değil. İlk defa bir ilişkide bu kadar kendi doğalımı yaşıyorum." cevabını verdi.

simge sağın aytaç özgümüş

Yine Simge Sağın kendisi ve sevgilisi için sorulan, "Kendini evli ve çocuklu hayal edebiliyor musun?" şeklinde yöneltilen soruya da, Hayır, bunu Aytaç da hayal edemiyor. Belki o yüzen iyi anlaşıyoruz. O da evlenmiş boşanmış, benzer şeyleri deneyimlemişiz. O yüzden evliliğe ikimiz de sıcak bakmıyoruz." diyerek yanıtlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 12:07

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE