Sıla ve Hazer Amani Boşanıyor Mu? İlk Açıklama Geldi...

Ocak ayında dünyaevine giren ve magazin kulislerinde evleri ayırdıkları konuşulan Sıla ve Hazer Amani evliliği ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Ünlü şeften, ayrılık iddialarına ilk yanıt geldi.

Sıla ve Hazer Amani Boşanıyor Mu? İlk Açıklama Geldi...

Sıla’nın eşine psikolojik baskı kurduğu ve Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu’yla görüşmesi ‘boşanacaklar’ dedikodularına neden oldu. Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; Hazer Amani ayrılık iddialarını kabul etmeyerek “Bugün doğum günüm. Bunlar çok saçma” açıklamasını yaptı.

Sıla ve Hazer Amani Boşanıyor Mu? İlk Açıklama Geldi...

Öte yandan Sıla’nın menajeri Serkan Güney ise çiftin evlerini ayırmadıklarını söyledi: “Bunlar aslı astarı olmayan şeyler. Evden ayrılma da boşanma da yok.”

Sıla ve Hazer Amani Boşanıyor Mu? İlk Açıklama Geldi...

Hazer Amani ve Sıla’nın bir süredir evliliklerinin yolunda gitmediği iddia ediliyordu. Dün yeni yaşını kutlayan Hazer Amani'ye arkadaşları sosyal medyadan iyi dileklerde bulundu. Ancak Amani'nin doğum gününü eşi Sıla'nın kutlamaması dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde de arkadaş gurubuyla buluşan Sıla da geceye yalnız katılmıştı. Bu durum ‘aralarında kriz mi var’ sorusunu akıllara getirmişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE