Sıla İlker Kaleli aşkı belgelendi!

Sıla ve İlker Kaleli çiftinin beraber oldukları iki aydır konuşuluyordu ancak sadece konuşuluyordu. magazinburada.net muhabirleri Engin Can Dilekli ve Furkan Makar Sıla ve İlker Kaleli’yi Bodrum’daki aşk kalelerinde görüntüledi.

Sıla İlker Kaleli aşkı belgelendi!

Sıla ve İlker Kaleli çiftinin beraber oldukları iki aydır magazin gündemini meşgul ediyordu. magazinburada.net Sıla ve İlker Kaleli’yi Bodrum’da görüntüledi. 

Bitez’deki çifte kumruların kaldıkları otelde çekilen görüntülerinden önce biraz bu aşk hikayesini özetlemek gerek. Sıla 40 yaşında, İlker Kaleli 37 yaşında.

Yani kız tarafı artı üç yaş önde. Ama zaten Sıla’nın bugüne dek yaşadığı tüm ilişkilerde benzeri farklar genelde Sıla’nın lehineydi. 

SILA İLKER KALELİ AŞKI BODRUM'DA BELGELENDİ! 

Sıla Ahmet Kural’dan da üç yaş büyüktü, bir önceki aşkı işadamı, Okan Can Yantır’dan da. Daha geçmişe gidince benzer durumlar çıkıyor ortaya. Sıla’nın hayatındaki tek istisna son eşi Hazar Amani’ydi. Beyefendi Sıla’dan dört yaş büyüktü. 

Bu mini dip nottan sonra dönelim tekrar Sıla ve İlker Kaleli’nin Bodrum Bitez’deki aşk kalelelerine. Bir aydır bu otelin en lüks bölümü mesken tutmuş çiftimiz. Aylığı yüz bin lira olan otelden bir ayda bir kez bile dışarı çıkmadılar. Hatta bırakın otelin dışına çıkmayı odalarının bulunduğu havuz başının bile neredeyse dışına hiç çıkmadılar...  Hikayenin devamı işte bu görüntülerde... 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021, 08:09

Sait Özseven

YORUM EKLE