Sıla ile Hazer Amani’nin Evliliğinde Şok Gelişme! Evi Terk Etti…

Ocak ayında nikah masasına oturan ve bir süredir boşanacakları iddia edilen Sıla ve Hazer Amani çifti ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Magazin kulislerinde Sıla’nın evi terk ettiği ve çiftin kesin olarak boşanacağı konuşuluyor.

Sıla ile Hazer Amani’nin Evliliğinde Şok Gelişme! Evi Terk Etti…

Bu yıl ocak ayında nikah masasına oturan Sıla ve Hazer Amani çifti ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkan ikili, yollarını kesin olarak ayırıyor. Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti. Çift kesin olarak boşanacak.

TEK BAŞINA EĞLENMEYE ÇIKMASI İDDİALARI GÜÇLENDİRMİŞTİ…

Şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani hakkında bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkıyordu. Geçtiğimiz haftalarda Sıla’nın tek başına eğlenmeye çıkması ise bu iddiaları güçlendirmişti.

NEDENİ BELLİ OLDU…

İkili arasında yaşanan evlilik krizinin sebebi ise belli oldu. Ortaya atılan iddiaya göre Sıla’nın eşine psikolojik baskı kurduğu ve Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesinin bu ayrılığa neden olduğu öne sürüldü. Öte yandan çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 08:30

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE