Sıla evleniyor mu?

Şarkılarıyla olduğu kadar aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen Sıla hakkında bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Geçtiğimiz ocak ayında ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşamaya başlayan ünlü şarkıcının evleneceği iddia edildi.

Sıla evleniyor mu?

Ahmet Kural tarafından şiddet gördüğünü, iddia eden güzel şarkıcı Sıla, aylarca magazin gündeminden düşmemişti. Sıla'nın şiddet gördüğü iddiaları hala gündemdeyken, Masterchef yarışması ile ünlenen şef Hazer Amani ile bir gece Beşiktaş'ta araç içinde sarmaş dolaş bir şekilde uyuduğu görüntüler ile olay olmuştu. 

O dönemde evli olan Amani'nin Sıla ile çok yakın arkadaş olduklarını ve söylentilerin çok saçma olduğunu dile getirerek aşk iddialarını kesin bir dille yalanlamasına rağmen, ikilinin çok geçmeden ilişki yaşadıkları açığa çıkmıştı.

Hamile mi?

Gel Konuşalım programında ünlü çift hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre pazar günü Sıla ve Hazer Amani evleniyor. Erken evliliğin sebebinin ise hamilelik olabileceği konuşuldu. 
Ünlü çiftin, 3 Kasım Pazar günü İstanbul'da bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törenle evlenecekleri de iddialar arasında. 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 18:52

Nurcan Şahin

YORUM EKLE