Sıla: Çocuğum Geliyor (Video Haber)

Sıla ve Hazer Amani çifti, balayı tatilinin ardından ilk kez görüntülendi. Sorularımızı yanıtlayan ikili, çocuk iddiaları ile ilgili sürpriz açıklamada bulundu.

Şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani çifti, geçtiğimiz ay evlendikten sonra çıktıkları balayı tatilinin ardından ilk kez görüntülendi. Balayı hakkında sorularımızı yanıtlayan Sıla, “Tatlı geçti. Yedik, içtik, gezdik. Hoş geçti” dedi.

“BİR DEĞİŞİKLİK YOK…”

Evlendikten sonra hayatlarında pek bir değişiklik olmadığını dile getiren yeni evli çift, “Özel bir durum yok. Hayat aynen devam ediyor” ifadelerini kullandı.

YENİ ALBÜM SÜRPRİZİ

Çocuk iddiaları hakkında da konuşan Sıla, “Benim çocuk var, stüdyoda. Çocuğum geliyor” dedi. Yeni albüm hazırlığında olduğunu söyleyen şarkıcı, detaylar hakkında ise “Şarkıları ağırlıklı olarak ben yazdım. Hiçbir şey söylemiyim şimdi yalan olmasın. Ama çalışıyorum. Vaktimi ağırlıklı olarak stüdyoda geçiriyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 17:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE