Sıla, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle konserlerini iptal etti

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde teröristlere yönelik düzenlediği Barış Pınarı Harekatı tüm hızıyla devam ederken İstanbul Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde konser vermeye hazırlanan şarkıcı Sıla, "Vatan evlatları canla başla mücadele verirken, coşkulu bir şekilde sahneye çıkamam" diyerek konserlerini iptal ettiğini duyurdu.

Sıla, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle konserlerini iptal etti

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Suriye sınırında düzenlenen Barış Pınarı Harekatı nedeniyle cuma ve cumartesi günü gerçekleştireceği konserlerini iptal etti.

"Vatan evlatları canla başla mücadele ederken..."

Sıla, Instagram hesabı üzerinden yayınladığı paylaşımda, "Vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebek, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, cuma ve cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum" ifadelerini kullandı.

Sıla'nın paylaşımı şu şekilde:

Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları. Bilirsiniz; ben sanatın iyileştirici gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebek, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, cuma ve cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum. Seyircimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle. Sevgi saygılarımla.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER