Sihirli Annem'in Firuze'si Süeda Çil'in değişimi şaşkına çevirdi!

Rol aldığı Kaygısızlar, Çiçek Taksi, Selena, Sihirli Annem gibi dizilerle tanınan ünlü oyuncu Süeda Çil değişimi ile ağızları açık bıraktı. Sihirli Annem'in Firuze'si olarak hafızalara kazınan Süeda Çil, fazla kilolarından nasıl kurtulduğunu anlattı. Diyet ve sporla 25 kilo veren Süeda Çil, 90'lı kilolardan 60'lı rakamlara indi. İşte Sihirli Annem'in Firuze'si olarak sevilen Süeda Çil'in son hali ve samimi açıklamaları...

Sihirli Annem'in Firuze'si Süeda Çil'in değişimi şaşkına çevirdi!

Ünlü oyuncu Süeda Çil, yıllardır setlerin aranılan oyuncularından biri... Rol aldığı Kaygısızlar, Çiçek Taksi, Selena, Sihirli Annem gibi dizilerle tanınan ünlü oyuncu Süeda Çil, fazla kilolarından nasıl kurtulduğunu anlattı:

Hep kiloları ile kavgalı biriydim. Yapımcı ve yönetmenler, beni kilolarıyla barışık tatlı, tombik ev kadını rolleriyle ekranlara taşıdı. Yaşım 50 olduğunda bu durumdan rahatsız olup kolları sıvadım.

50 YAŞINDA KOLLARI SIVADIM 25 KİLO VERDİM

Hep kiloları ile kavgalı biriydim. Konservatuvar yıllarımdan beri al-ver, al-ver ilişkisi sürüyordu kilolarımla aramda. İzleyici de beni hep kilolu bildi. Yapımcı ve yönetmenler de kiloları ile barışık tatlı, tombiş ev kadını rolleri ile ekranlara taşıdı beni. Yaşım 50 olduğunda bu durumdan rahatsız olmaya başladığımı hissettim. Artık başka roller oynamak, hayatta başka bir formda görünmek istediğimi fark ettim. Hatta özel hayatımdaki depremlerin de kilolu görünmekle ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Hayatta hiçbir şey için geç değildir. 50 yaşımda kolları sıvadım.

"KENDİME MASAJ HEDİYE ETTİM"

İşe diyetle başladım, sonra spor. Bunu hayatımın parçası haline getirdim. Her verdiğim 1 kiloda büyük gelen bir elbisemi arkadaşlarıma dağıttım, kendime de masaj hediye ettim. Ve 25 kilo verdim. Olmak istediğim kilo ve bedende mutlu bir orta yaşlıyım.

Selçuk Uzun

YORUM EKLE