Sihirli Annem'in çocuk yıldızı Milyoner'de evlilik teklifi etti!

Sihirli Annem dizisinde Kerem karakterini canlandıran Michele Cedolin Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı. Yarışmaya erken veda eden Cedolin sevgilisine “Milyoner olamadım ama benimle evlenir misin?” diyerek evlilik teklifi yaptı.

Sihirli Annem'in çocuk yıldızı Milyoner'de evlilik teklifi etti!

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu ATV’nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümüne evlilik teklifi damga vurdu.

Bir dönemin fenomen dizisi Sihirli Annem’de canlandırdığı Kerem karakteriyle hafızalara kazınan Michele Cedolin, yarışmaya katıldı.

Sihirli Annem'in çocuk yıldızı Kim Milyoner Olmak İster'de evlilik teklifi etti!

“MİLYONER OLAMADIM AMA…”
Yarışmaya erken veda eden Cedolin, stüdyodan ayrılmadan önce Kenan İmirzalıoğlu’na dönerek “Ben de bir soru sorabilir miyim?” dedi. Yerinden kalkan Cedolin, kendisini desteklemeye gelen ve seyirciler arasında oturan sevgilisi İrem Doğan’ın yanına giderek “Milyoner olamadım ama benimle evlenir misin?” diyerek herkesi şaşırttı.

Sihirli Annem'in çocuk yıldızı Kim Milyoner Olmak İster'de evlilik teklifi etti!

İrem Doğan ise sevgilisinin bu romantik teklifine “Evet” yanıtını verek Cedolin’e sarıldı.

“BENİM HEYECANIM BAŞKAYDI”
Kenan İmirzalıoğlu, stüdyoda yaşanan romantik anların ardından çifti stüdyonun ortasına çıkartarak tebrik etti. Yarışmadan bambaşka bir heyecan yaşadığını söyleyen yarışmacı, "Soruları cevaplarken aslında benim heyecanım başkaydı" diyerek İmirzalıoğlu ile şakalaştı.

AKADEMİSYENLİK YAPIYOR
Sihirli Annem dizisinde Kerem karakterini canlandıran Michele Cedolin İtalyan kökenlidir. Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Cedolin, doktora eğitimini de Galatasaray Üniversitesi’nde tamamladı. 29 yaşındaki Cedolin, şu an aynı üniversitede akademisyen olarak çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2021, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER