Sibel Can’a Albüm Kapağı Şoku! Eleştiriler Gecikmedi…

Yeni albümüyle müzik listelerine giriş yapmaya hazırlanan Sibel Can, albüm kapağı için verdiği pozla gündem oldu. 50 yaşındaki yıldıza resimle çok oynadığını dile getiren takipçileri, şarkıcının neredeyse kızıyla aynı yaşta göründüğünü söyledi.

Sibel Can’a Albüm Kapağı Şoku! Eleştiriler Gecikmedi…

Sibel Can, ‘Hayat’ adlı yeni albümünü müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 50 yaşındaki yıldız, 14 Ağustos’ta çıkması planlanan albümünün kapağı için objektif karşısına geçti.

TEPKİ ÇEKTİ…

Albümü için çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından da paylaşan güzel şarkıcı beğeniyle beraber tepki de aldı. Hayranlarının bir kısmı geçtiğimiz günlerde 50 yaşına giren Sibel Can'ı fazla Photoshop kullandığı için eleştirdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Kızının yaşına inmişsin” şeklinde yorumlarda bulundu.

Sibel Can’a Albüm Kapağı Şoku! Eleştiriler Gecikmedi…

Öte yandan Sibel Can, projenin çıkış şarkısını sözü ve müziği Sinan Akçıl’a ait, düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı ‘En Büyük Aşkım’ olarak belirledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 09:37

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE