Sibel Can yeniden Emir Sarıgül'le mi? Bomba iddianın perde arkası!

Magazin Burada’nın görüntülediği ünlü sunucu Buket Aydın’ın çıktığı Bodrum tatili olay olmaya devam ediyor. Yeni iddialar Buket Aydın’ın Bodrum’da olduğu günlerde eski aşkı Emir Sarıgül’ün de Sibel Can’la birlikte tatilde oldukları yolundaydı. Açıklamalar peş peşe geldi.

Sibel Can yeniden Emir Sarıgül'le mi? Bomba iddianın perde arkası!

Eşinden boşandıktan sonra sunucu Buket Aydın ile ilişki yaşayan Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül, geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı. Sarıgül'ün adı bu sefer ünlü şarkıcı Sibel Can ile anıldı. İddialara göre, ikili şimdilerde Bodrum'da teknede tatil yapıyor.

"SADECE BUKET HANIMLA BİRLİKTELİĞİM OLDU"

Hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından Taze Magazin'e açıklama yapan Emir Sarıgül, iddiayı yalanlayarak şunları söyledi: "Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum. Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak İçin bilinçli çıkartılan haberler.. Onları Allah'a havale ediyorum." 

Emir Sarıgül-Buket Aydın- Sibel Can

"TEKNEDEYİM AMA DOST MECLİSİMLE"

Bu bayram evlatlarım Londra'da olduğu İçin ben teknedeyim ama haberlerde yer aldığı gibi değil kendi dost meclisim ile birlikteyim." Ünlü şarkıcı Sibel Can da Emir Sarıgül ile aşk iddialarını "Böyle bir durum söz konusu değil" diyerek yalanlamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER