Show'da Çukur'un yerine yayınlanacak Üç Kuruş'un ilk başrolü belli oldu

Show TV'de Ay Yapım imzalı Çukur dizisi geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan finaliyle sona erdi. 4 sezondur yayınlanan dizinin yerini bu sefer Üç Kuruş isimli yapım dolduracak. Dizinin ilk başrolü ise Uraz Kaygılaroğlu oldu.

Show'da Çukur'un yerine yayınlanacak Üç Kuruş'un ilk başrolü belli oldu

Uraz Kaygılaroğlu yakında 2 farklı projeyle ekrana gelecek. Sefirin Kızı dizisinden partneri Neslihan Atagül'ün ayrılmasıyla kendisi de ayrılan Uraz Kaygılaroğlu hem Cem Yılmaz'la Netflix için Erşan Kuneri dizisinde yer alacak hem de Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'ta başrol oynayacak.

Uraz Kaygılaroğlu  cem yılmaz

Dizinin yapımcısı Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay, Üç Kuruş için görüşülen Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Dizi için ayrıca Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez ile de temasa geçilmişti.

YÖNETMENLİĞİNİ SİNAN ÖZTÜRK YAPACAK

Ay Yapım ekibi Çukur'a veda ederken kameraların objektiflerini bu sefer Üç Kuruş dizisinin hikayesine odaklayacak.

çukur dizisi

Diziyi yine Çukur'dan tanıdığımız Sinan Öztürk çekecek. Dizinin önümüzdeki günlerde Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 18:23

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE