Shakira dünyayı sallamaya geliyor

Super Bowl’daki performansıyla ortalığı sallayan Shakira, şimdi de dünyayı sallamaya geliyor. Kolombiyalı yıldız, 2021 yılında dünya turnesine çıkmayı planlıyor.

Shakira dünyayı sallamaya geliyor

Kolombiyalı yıldız Shakira’dan hayranlarını sevindiren haber geldi. Super Bowl’daki performansıyla ortalığı sallayan Shakira, 2021’de dünya turnesine çıkmayı planlıyor. Turnenin henüz hangi ülkeleri kapsadığı belli olmadı. Ticketmaster’daki anonsa göre detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

ŞOVLARIYLA ORTALIĞI YIKTILAR

Önceki gün dünyanın en çok izlenen spor etkinliği Amerikan Futbol Ligi şampiyonası Super Bowl’da sahneye çıkan Shakira ve Jennifer Lopez, şarkılarının yanı sıra şovlarıyla da izleyenleri mest etti. Kolombiyalı yıldızın hayranları şimdiden turnenin Türkiye’yi kapsayıp kapsamadığını merak etmeye başladı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE