Sezen Aksu O Koyda Mühürlenen Lüks Villasını 1 Milyon Zamla Satıyor

Sezen Aksu Manal Koyu’ndaki lüks villasını 6.5 milyon TL’ye satılığa çıkardı. Minik Serçe, daha önce 5 milyon 500 bin TL istediği villası için şimdi 1 milyon fazladan para istiyor. Manal Koyu'nda bulunan Sezen Aksu'ya ait lüks villa havuzunda ruhsatsız yapılan işlemlerden dolayı Karaburun Belediyesi villanın havuzunu mühürlemişti.

Sezen Aksu O Koyda Mühürlenen Lüks Villasını 1 Milyon Zamla Satıyor

Sezen Aksu Manal Koyu’ndaki lüks villasını 6.5 milyon TL’ye satılığa çıkardı. Minik Serçe, daha önce 5 milyon 500 bin TL istediği villası için şimdi 1 milyon fazladan para istiyor.

Manal Koyu'nda bulunan Sezen Aksu'ya ait lüks villa havuzunda ruhsatsız yapılan işlemlerden dolayı Karaburun Belediyesi villanın havuzunu mühürlemişti.

sezen aksu villa atık

Sezen Aksu'nun İzmir’in Karaburun ilçesindeki Manal Koyu’nda konumlanan lüks villasının havuzu geçen yıl ruhsatsız olduğu gerekçesiyle Karaburun Belediyesi tarafından mühürlendi.

SEZEN AKSU manal koyu karaburun belediyesi

Haziran ayında ise havuzun inşaatı usulsüzce tamamladığı ve denizin içine doğru 50 metrelik atık su boru hattı döşendiği ortaya çıktı.

KARABURUN BELEDİYESİ İHBAR ÜZERİNE HAVUZU MÜHÜRLEDİ

İhbarların üzerine yetkililer, boru ve bağlantılarını söküp tekrar havuzu mühürledi.

Karaburun Belediyesi tarafından mühürlenen havuzun ise gerekli arıtma işlemleri yapıldıktan sonra tekrar açılabileceği iddia edildi.

sezen aksu villa

Sezen Aksu’nun villasının havuzundan denize 50 metrelik boru döşendiği ve denize atık bırakıldığı tespit edilmişti.

MİNİK SERÇE BİR AYDA TABELA FİYATINI 1 MİLYON ARTIRDI

Türk Pop Müziğini Minik Serçe'si Sezen Aksu, yaşanan tüm bu olumsuz olaylardan sonra İzmir’deki villasını satışa çıkarma kararı aldı.

Villası için geçen ay 5.5 milyon TL isteyen Aksu’nun, şimdilerdeyse fiyatı 6.5 milyon TL’ye çıkardığı öğrenildi.

sezen aksu manal koyu villa

ÜSKÜDAR'DAKİ VİLLA DA BELEDİYE TARAFINDAN MÜHÜRLENDİ

Sezen Aksu’nun son dönemde satın aldığı mülklerinden yana yüzü bir türlü gülmüyor. Aksu, sahibi olduğu ve bir dönem şair Mehmet Akif Ersoy’un da yaşadığı Beylerbeyi’ndeki evini güzellik merkezi olarak kullanması için manikürcüsüne kiraya verdiği mart ayında ortaya çıkmıştı. Haberlerin hemen ardından işyeri, ruhsatı olmadığı gerekçesiyle Üsküdar Belediyesi ekipleri tarafından mühürlendi.

sezen aksu

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 13:17

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE