Sezen Aksu'dan sıpaya mini konser

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu, tarlada ölen annesini emmeye çalışırken görüntülenen Boza isimli minik sıpaya şarkılar söyledi.

Sezen Aksu'dan sıpaya mini konser

Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği'ni sıklıkla ziyaret ettiği bilinen ve dernekteki gönüllü hayvanseverlerin en büyük destekçileri arasında yer alan Sezen Aksu, geçtiğimiz hafta Kayseri'de bir tarlada ölen annesini emmeye çalışan minik sıpayı ziyaret etti. Boza adı verilen sıpaya şarkılar söyleyen, şefkatini gösteren Minik Serçe minik sıpayla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

Sıpaya şarkı söyledi

Tarlada yük taşırken ölen annesini emmeye çalışan sıpayı koruma altına alan Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği, minik sıpaya bir de isim verdi. Boza adını verdikleri sıpaya ayrı bir ilgi gösteren yetkililer, Sezen Aksu ile minik sıpayı tanıştırdı. Derneğin en büyük destekçileri arasında olan 65 yaşındaki ünlü söz yazarı, sıpayla yakından ilgilendi.

Minik sıpaya şarkılar söyleyen ve bir anne gibi şefkat gösteren Sezen Aksu hayvan hakları için mücadeleye etmeye devam edeceğini belirtti.

İşte Sezen Aksu'nun minik sıpaya şarkı söylediği o anlar:

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 02:05
YORUM EKLE