Şeyma Subaşı’nın Seksi Dansı Hesap Kapattırdı!

Koronavirüs nedeniyle kendini eve kapatan Şeyma Subaşı, diğer ünlüler gibi TikTok’a merak saldı. Ancak son paylaştığı seksi dans videosu tepki çeken Şeyma Subaşı, hesabını kapatma kararı aldı.

Şeyma Subaşı’nın Seksi Dansı Hesap Kapattırdı!

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’yi de etkisi altına alan ölümcül koronavirüs nedeniyle herkes evlerine kapandı. Bu isimlerden biri olan Şeyma Subaşı, diğer ünlüler gibi TikTok’a merak saldı. Ancak Şeyma Subaşı’nın son paylaştığı seksi dans videosu tepki çekti.

İÇ ÇAMAŞIRIYLA DANS ETTİ…

Sevgilisi Guido Senia ile evde karantinada bulunan Şeyma Subaşı, TikTok hesabından iç çamaşırıyla dans ettiği bir videosunu paylaştı. “Biliyorum biliyorum, Şeyma Subaşı Tiktok’u kaldırılamaz. Zamanım da olmayacak zaten inşallah. Sadece evde Şeyma halleri işte” notu ile paylaştığı videosu tepki çeken Şeyma Subaşı, bunun üzerine hem paylaşımını kaldırdı hem de TikTok hesabını kapattı.

İşte Şeyma Subaşı’nın iç çamaşırıyla dans ettiği o video…

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 07:53

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER