Şeyma Subaşı’ndan çok konuşulacak itiraflar

Aylardır süren suskunluğunu Müge Uzel’in sunduğu Son Moda’ya bozan Şeyma Subaşı, samimi itiraflarda bulundu.

Hayatı, tatilleri, giyim tarzı, biten evliliği ve sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı; bilinmeyenlerini ve hayatını ilk kez anlattı.

Melisa’dan sonra benim ikinci çocuğum’ dediği Bebek’teki Healthyish Cafe’de Müge Uzel ve Son Moda ekibini ağırlayan Şeyma Subaşı, söze herkesin merak ettiği enerjisinin sırrını anlatarak başladı.
‘Zaman zaman benim de modum düşüyor, ancak spor yaparak, müzik dinleyerek, en çok da dans ederek enerjimi yükseltmeyi başarıyorum’ dedi.

Giyim tarzı ve fit vücudu ile de dikkatleri çeken Şeyma Subaşı, güzel fiziğini nasıl koruduğunu da ilk kez anlattı. Kızı Melisa’ya hamileyken bile kilo almadığını, 11 kilo ile doğuma gittiğini belirten Şeyma Subaşı; haftada 4 gün, 45 dakika spor yaptığını belirtti. Rutin şeylerden çok çabuk sıkıldığını da söyleyen Subaşı, ‘bu nedenle her gün farklı bir spor yapıyorum. Bir gün cardio yapıyorsam, bir gün boks yapıyorum.” dedi.

Sağlıklı menülerden oluşan bir kafe açmasına rağmen, mutfakla hiç arasının olmadığını ve yemek yapmayı sevmediğini söyleyen Şeyma Subaşı; dillere destan kahvaltılar hazırladığını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 13:51
YORUM EKLE