Şeyma Subaşı ve Aleyna Tilki bir araya geldi!

Neredeyse yaptığı her şeyler gündeme oturmayı başaran Şeyma Subaşı, tekrar sosyal medyayı sallayacak bir paylaşımda bulundu.

Şeyma Subaşı ve Aleyna Tilki bir araya geldi!

Acun Ilıcalı ile büyük bir aşk yaşayarak evlenen, geçtiğimiz yıl ise boşanan ve hemen ardından yeni bir erkek arkadaş edinen Şeyma Subaşı'nın gündemi sarsan paylaşımlarının ardı arkası kesilmiyor. İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile olan birlikteliğini sık sık Instagram hesabı üzerinden paylaşarak adından bahsettiren Şeyma Subaşı, bu kez magazin ve müzik dünyasının en popüler isimlerinden biriyle buluştu. 

Aleyna Tilki ile samimi pozlar

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'yi kendi işlettiği kafeye davet eden Subaşı, Tilki ile birlikte sergilediği samimi pozları sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu. İkilinin fotoğrafı yoğun ilgi gördü, hayranlarından yorum yağdı.

İkisi uzun süredir arkadaş

Genç yaşında şöhreti yakalayan ve adından sık sık söz ettiren Aleyna Tilki, Şeyma Subaşı ile uzun süredir arkadaşlık ediyor. Arkadaşlıklarını sağlam bağlarla devam ettiren ikili sık sık bir araya geliyor.

Yorum yağmuruna tutuldu

İkilinin kafede çekildiği fotoğraf yüksek sayıda beğeni alırken yorumların ardı arkası kesilmedi. İşte o yorumlardan bazıları:

- "Çizgi film karakterleri gibi..."

- "Şampiyonlar Ligi gibi resim"

- "Ortadaki kişi uzaydan mı gelmiş?"

- "Birbirlerini bulmuşlar"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER