Şeyma Subaşı Sonunda Farkına Vardı: ‘Ciddiyetini Anlamamıştım’

Geçen haftalarda yurt dışından gelen sevgilisi Guido Senia ile karantina kurallarını hiçe sayan Şeyma Subaşı sonunda çark etti. İşin ciddiyetine yeni vardığını ifade etti.

Şeyma Subaşı Sonunda Farkına Vardı: ‘Ciddiyetini Anlamamıştım’

Yaklaşık iki hafta önce, yurt dışından gelen sevgilisi Guido Senia ile birlikte karantina uyarılarını duymazdan gelerek partilere katılan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından itiraflarda bulundu. Instagram hesabından bir mesaj yayımlayan Subaşı, işin ciddiyetine daha yeni vardığını açıkladı.

CİDDİYETİNİ ANLAMADIĞINI KABUL ETTİ…

Yurtdışından gelenler için 14 günlük karantina süresine vurgu yapan Şeyma Subaşı, paylaşımında, “Bugün karantinadaki 12. günüm... Ve buradan bir kere daha paylaşmak istedim... Lütfen 14 gün tamamlandı deyip kendimizi dışarıya atmayalım. İki hafta öncesine kadar bunun ne kadar ciddi olduğunu fark etmeyen bendim, biliyorum (bu konuyu bu akşam ya da yarın canlı yayın yaparak detaylı anlatmayı düşünüyorum) ama bana inanın; bunları bütün kalbimle söylüyorum. Bizim sağduyulu olmamız ile bu kötü günler sona erecek!” ifadelerini kullandı.

“VERİMLİ ŞEKİLDE GEÇİRMEYE ÇALIŞALIM…”

Hayatın normale döneceği günü sabırsızlıkla çektiğini de söyleyen Subaşı, “Size tavsiyem her zaman iyiye odaklanmaya çalışmak. Bu süreci en verimli şekilde geçirmeye çalışalım ve hayata karşı farkındalığımız artıralım. Eminim bu kötü günler yakında hükümetimizin başarılı yönetimi ve halkımızın sağduyusu ile sona erecek. Hiçbir şeyin sizi düşürmesine izin vermeyin ve inanmaya devam edin” diye ekledi.

Gunaydin arkadaslar ???? bugün karantinadaki 12. günüm.. Ve buradan bir kere daha paylasmak istedim... Lutfen 14 gun tamamlandi diyip kendimizi disariya atmayalim. 2 hafta oncesine kadar bunun ne kadar ciddi oldugunu farketmeyen bendim biliyorum ( bu konuyu bu aksam yada yarin canli yayin yaparak detayli anlatmayi dusunuyorum) ama bana inanin bunlari butun kalbimle soyluyorum.. Bizim sagduyulu olmamiz ile bu kotu gunler sona erecek ! Hayat normale dondugunde kizimla,ailemle,arkadaslarimla bulusmak icin sabirsizlaniyorum!! Size tavsiyem her zaman iyiye odaklanmaya calismak.. bu sureci en verimli sekilde gecirmeye calisalim ve hayata karsi farkindaligimizi arttiralim. Eminim bu kötü günler yakında hükümetimizin başarılı yönetimi ve halkımızın sağduyusu ile sona erecek. ???? Hic bir seyin sizi dusurmesine izin vermeyin ve inanamaya devam edin ????❤️

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER