Şeyma Subaşı'nın Zengin Aşkının Eski Sevgilisi Bakın Kim Çıktı?

Şeyma Subaşı gönlünde yatan aslanı Miami'de buldu. Dünyanın en zengin Arapları arasında yer alan Mohammed Alsaloussi'nin Subaşı ile aşk yaşamaya başlamadan önceki sevgilisi bakın kim çıktı?

Şeyma Subaşı'nın Zengin Aşkının Eski Sevgilisi Bakın Kim Çıktı?

Şeyma Subaşı için en güzel tatil organizasyonlarını O planlıyor!

Şeyma Subaşı için Miami'de lüks ev alıp sevgilisine hediye ediyor.

Şeyma Subaşı için koskoca uçağa ek sefer koydurup sevgilisinin ayağını yerden kesiyor.

Şeyma Subaşı, gönlünden yatan aslanı nihayet buldu. 'Hayatımda her şeyin en iyisini hak ettiğime inanıyorum' diyen Şeyma Subaşı'nın hayatına milyonlar gıpta ediyor!

şeyma subaşı Mohammed Alsaloussi

BİR ZAMANLAR CHLOE LOUGHNAN İLE AŞK YAŞIYORDU

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin bir zamanlar Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

En zengin Araplar listesinde 18. sırada yer alan ve yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklanan Mohammed Alsaloussi'nin Şeyma Subaşı'ndan önce ilişki yaşadığı isim ortaya çıktı.

MERVE ŞENTÜRK TANIŞTIRDI

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'nin, Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan ile bir dönem sevgili olduğu öğrenildi. Loughnan ile Ortaç'ın ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen Merve Şentürk'ün ikiliyi tanıştırdığı öğrenilirken Loughnan'ın sık sık Miami'ye gidip kaldığı ve bu sırada Alsaloussi ile birliktelik yaşadığı öğrenildi.

Chloe Loughnan

MOHAMMED ALSALOUSSİ KİMDİR?

Mısırlı bir şeyhin oğlu olan 36 yaşındaki iş insanı Muhammed Al Saloussi, ABD'nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding'te yöneticilik yapmakta ve adına kayıtlı 11 şirket bulunmaktadır.

2020'de yayınlanan 'En Zengin Araplar' listesinde 18'inci sırada yer alan Al Saloussi'nin yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklandı. Aynı zamanda yapımcılık ve DJ'lik de yapan genç iş insanı, yabancı basında Mart 2021'de çalıntı Ferrari haberleriyle yer aldı. 2019'da 1.4 milyon dolara aldığı Ferrari'nin çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 08:49

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE