Şeyma Subaşı'nın Yeni Sevgilisinin İhaneti Evliliği Bitirdi!

Şeyma Subaşı, bir arap şeyhinin çapkın oğluyla yeni bir aşka yelken açtı. Şeyma Subaşı sevgilisiyle olan pozunu 'No nazar' yazarak paylaştı ama yeni sevgili Mohammed Al Saloussi'nin ihanet sicil kaydı oldukça kabarık!

Şeyma Subaşı'nın Yeni Sevgilisinin İhaneti Evliliği Bitirdi!

Şeyma Subaşı'nın hayatna sosyal medyadaki paylaşımlardan bakan 'Bir eli yağda diğer eli balda' gibi düşünebilir ancak gerçekler hiç de öyle sandığınız gibi değil!

şeyma subaşı

Şeyma Subaşı'nın aşkta yüzü aslında pek gülmüyor. Türkiye'nin en başarılı ve popüler ismi Acun Ilıcalı ile evliliği hüsranla biten Şeyma Subaşı, suskun geçen bir dönemden sonra İtalyan bir sevgili ile kamuoyunun karşısına çıktı. 

Guido Senia olarak tanıdığımız bu adamla yaşadığı aşk kısa süren Şeyma Subaşı, her şeyden uzaklaşıp Miami'ye gitti. 

şeyma subaşı mohammed al saloussi 

Hayatını ABD'de devam ettiren ve sosyal medyadan hayranlarını habersiz bırakmayan Şeyma Subaşı bu sefer kalbini Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu Mohammed Al Saloussi'ye kaptırdı.

ŞEYMA "NO NAZAR" YAZDI AMA ESKİ SEVGİLİ SERDAR ORTAÇ'IN EVLİLİĞİNİ YIKTI!

Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olan, aynı zamanda yapımcılık ve DJ'lik de yapan Mohammed Al Saloussi Miami gecelerinin hızlı çapkınlarından. 

mohammed al saloussi miami chloe loughnan

Al Saloussi'nin adı iki yıl önce İrlandalı model Chloe Loughnan ile anılmıştı.

serdar ortaç chloe loughnan mohammed al saloussi şeyma subaşı

MERVE ŞENTÜRK CHLOE LOUGHNAN İLE MOHAMMED AL SALOUSSI'Yİ TANIŞTIRAN İSİM

Serdar Ortaç ile boşanan Chloe Loughnan ile Şeyma Subaşı'nın aşkı Mohammed Al Saloussi’nin eski sevgili oldukları iddiası ortalığı karıştırdı.

Chloe, Serdar Ortaç'la evli olduğu 8 Nisan 2018'de mayo çekimleri için gittiği Miami'de Mohammed Al Saloussi ile çılgın partilere katılıp eğlenmişti.

chloe loughnan seksi bacak

İkiliyi de Merve Şentürk tanıştırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 08:23

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE