Şeyma Subaşı'nın Tepki Çeken Paylaşımları!

Magazin gündeminden bir an olsun düşmeyen Şeyma Subaşı, Cadılar Bayramı kutlarken paylaşım üstüne paylaşım yaptı. Türkiye İzmir'den gelen ölüm haberlerine ağlarken Subaşı'nın paylaşımları takipçileri tarafından tepki çekti.

Şeyma Subaşı'nın Tepki Çeken Paylaşımları!

1.5 yıllık aşkı Guido Senia'dan geçen aylarda ayrılan Şeyma Subaşı, yurt dışında tatiline devam ediyor. Koronavirüs dinlemeyen Subaşı Cadılar Bayramı'nı da atlamadı. Ev partisine giden ve ve giydiği kostümlerle paylaşım üstüne paylaşım Subaşı'nın rahatlığı şoke etti. Subaşı'nın takipçileri Subaşı'na tepki gösterdi.

Şeyma Subaşı

TAKİPÇİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

İzmir'di yaşanan depremin ardından herkes enkaz altından gelecek iyi haberleri beklerken Şeyma Subaşı'nın Cadılar Bayramı paylaşımları şoke etti. Herkes Subaşı'nın paylaşım üstüne paylaşım yapmasına tepki gösterdi.

şeyma subaşı

Subaşı sabaha kadar partileyip dans ettiği anları paylaştı ve gelen tepkileri umursamadı.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 09:01

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE