Şeyma Subaşı'nın Seyahat Engeli Kalktı! Yeni Rotası Belli Oldu..

Dünyanın çeşitli ülkelerine yaptığı seyahatlerle gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın tatilleri koronavirüs engeline takılmıştı. Subaşı, kısıtlamaların ortadan kalkmasıyla aktif kullandığı sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile rotasını Londra'ya çevirdiğini duyurdu.

Şeyma Subaşı'nın Seyahat Engeli Kalktı! Yeni Rotası Belli Oldu..

Çıkardığı giyim markasının yeni sezon ürünleri için hazırlıkların son aşamada olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, koronavirüs salgını nedeniyle yaz boyunca Çeşme-Bodrum arasında tatilini sürdürmüştü. Subaşı, büyük bir heyecanla yeniden yolculuklara başladı. Geçtiğimiz haftalarda soluğu Londra’da alan Subaşı bir kez daha yolculuğa çıktı.

şeyma subaşı

1 hafta önce Londra’ya giden Subaşı tatilinden eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla takipçilerine gösterdi. Uzun zaman sonra yurt dışına çıkan Subaşı, “Sonunda Londra seni özlüyorum” notunu ekledi. Londra seyahatinden sonra ülkesine dönen Şeyma Subaşı yeni gezisi için bavulunu hazırladı.

şeyma subaşı

YENİ ROTASI İÇİN HAZIR

Londra’dan döndükten sonra hemen yeni seyahatini planlayan Subaşı giyinme odasından valizinin fotoğrafını paylaşarak, ”Valizimi hazırlamak için büyük görev” açıklamasını yaptı.

şeyma subaşı

Bavulunu hazırlayan Şeyma Subaşı uçak penceresinden manzaranın fotoğrafını çekmeyi de ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER