Şeyma Subaşı'nın Koronavirüs Tepkisi ''Aptal Değiliz''

Her hareketi olay olan ve katıldığı partilerle adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, kendisini eleştirenlere isyan etti. Subaşı 'şuursuz' eleştirilerine "Bırakın da kendi aramızda eğlenelim" dedi.

Şeyma Subaşı'nın Koronavirüs Tepkisi ''Aptal Değiliz''

Koronavirüs salgını devam ederken sık sık katıldığı partilerle gündeme gelen Şeyma Subaşı, kendisine gelen eleştirilere isyan etti. Bebek'te bir kafenin önünde kameralara yansıyan Subaşı, muhabirlerin sorusuna, "Neden korona partisi oluyor? Kendi aramızda arkadaşlarımızla buluşup böyle birazcık eğlenemez miyiz? Bütün restoranlar kaçlara kadar açık değil mi? Restoranlarda yüzlerce kişi yok mu? Biz de belli kurallar dahilinde yapıyoruz..." dedi.

şeyma subaşı

''APTAL DEĞİLİZ''

Subaşı bu konuda gelen yorumlara resmen patladı. Şeyma Subaşı "Biz korona partisi filan yapmıyoruz. Kendi arkadaşımızın doğum günün kutladık. Doğum gününü de kendi aramızda bırakın da kendi arkadaşlarımızla kutlayalım değil mi?" dedi. Subaşı kendi testinin negatif olduğunu da söyledi. Subaşı açıklamasının devamında "Aptal değiliz kimsenin hayatını tehlikeye atmıyoruz" diyerek konuya son noktayı koydu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER