Şeyma Subaşı'ndan Şaşırtan İtiraf! ''Tasarımlarımda Bana O Fikir Veriyor''

Geçtiğimiz ay İtalyan sevgilisi Guido Senia ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı’nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Hakkında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan Subaşı, “Hayatımda kimse yok” demişti. Subaşı, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Tek başına alışverişe çıkan Subaşı'nın kızı Melisa ile ilgili itirafı dikkat çekti.

Şeyma Subaşı'ndan Şaşırtan İtiraf! ''Tasarımlarımda Bana O Fikir Veriyor''

Çıkardığı giyim markasının yeni sezon ürünleri için hazırlıkların son aşamada olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, kendisi markası olan 'Babe' marka ürünleri giymesi dikkatlerden kaçmadı bu süreçte kızı Melisa'nın da fikirlerinden yararlandığını söyledi.

'MELİSA BANA FİKİR VERİYOR'

Subaşı, "Bazı tasarımlarında Melisa'da çok fikir verdi. Özellikle renk konusunda, 'anne bu ürünlere bu renkler daha güzel olur. Bu ürünlerde bu renkleri kullanalım' diyerek yeni sezon tasarımlarda kızımda katkı sağladı" açıklamasında bulundu.

şeyma subaşı

NE OLMUŞTU?

Ünlü Televizyoncu  Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra Dj Guido Senia ile uzun bir birliktelik yaşayan Subaşı, geçtiğimiz ay İtalyan sevgilisinden ayrıldığını açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER