Şeyma Subaşı'ndan eski sevgilisi Meedo'ya gönderme!

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evliliğinin eşiğinden döndü. Ayrılık sonrası denizde çekilmiş bir pozunu yayınlayan fenomenden dikkat çeken bir gönderme geldi.

Şeyma Subaşı'ndan eski sevgilisi Meedo'ya gönderme!

Şeyma Subaşı, 5 Haziran'da Ibiza'da tatilde oldukları sırada romantik bir evlilik teklifi almış, bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. İlişkisiyle magazin gündeminde düşmeyen 31 yaşındaki fenomen, Mohammed Alsaloussi'ye 'Evet' demişti.

"ANLAŞMAZLIKLAR SONUCU AYRILDIK"

İtalyan Dj Guido ile ayrıldıktan sonra mutluluğu Mısırlı iş insanında bulan Şubaşı, nikah masasına oturmak için gün sayarken, sürpriz şekilde Meedo'dan ayrıldığını duyurdu.

Şeyma, "Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1.5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum" açıklamasını yaptı.

Şeyma Subaşı'ndan eski sevgilisi Meedo'ya gönderme!

"KENDİNE GÜVENMEKTEN DAHA ÖNEMLİ BİR ŞEY YOK"

Ayrılık sonrası 3.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından denizde çekilmiş bir pozunu paylaşan fenomen, altına da çarpıcı bir not düştü. Şeyma, "Kendini yeterince sev ve saygı duy. Her anın kıymetini bil. Bu hayatta saf, nazik ve iyi bir ruha sahip olmak ve kendine güvenmekten daha önemli bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Subaşı'nın bu paylaşımı, eski aşkı Meedo'ya gönderme olarak yorumlandı. Sosyal medya kullanıcıları, "Eski sevgilin saf, nazik ve iyi bir ruha sahip değil miydi?" şeklinde yorumlarda bulundular.

Şeyma Subaşı'ndan eski sevgilisi Meedo'ya gönderme!

"SEVGİLİSİNİN DEDİKODUSUNU YAPTI" İDDİASI

Şeyma Subaşı, "Saygı çerçevesinde ilişkimizi bitirdik" dese de olayın perde arkasının hiç de öyle olmadığı iddia edilmişti. Buna göre; Şeyma, arkadaşlarıyla Meedo'nun dedikodusunu yaptı. Bunu öğrenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisiyle tartışmaya başladı. Özür dilemek yerine "Ben Türkiye'ye dönüyorum" diyen Subaşı, sosyal medyada ayrıldıklarını duyurdu.

Subaşı'nın ayrılık hamlesinden sonrası Meedo'dan karşı atak gecikmediği de öne sürülmüştü. İş insanının, Şeyma'ya hediye ettiği arabayı geri istediği konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 10:06

Selçuk Uzun

YORUM EKLE