Şeyma Subaşı'dan şok ölüm haberi! Acı haberi böyle duyurdu

Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi'den hamile olduğunu açıklayan Şeyma Subaşı'dan son dakikada acı bir haber geldi. Subaşı, aşırı stres yüzünden bebeği kaybettiğini açıkladı.

Şeyma Subaşı'dan şok ölüm haberi! Acı haberi böyle duyurdu

Yaklaşık yedi aydır Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan ve iki hafta önce evlilik teklifi alan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla magazin gündemine bomba gibi düştü.

"Evlenmiyorum ve hamileyim" açıklamasıyla magazin manşetlerini deviren Şeyma Subaşı'dan son dakika bir haber daha geldi.

şeyma subaşı hamile

"BEBEĞİMİ KAYBETTİM ÇOK ÜZGÜNÜM"

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda bebeğini kaybettiğini duyurdu.

Subaşı yaptığı paylaşımda "Daha önce yüksek stres yüzünden düğünümü erteleyeceğimi duyurmuştum. Bunu da duyurmalıyım ki stres aynı zamanda bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Çok üzgünüm. Destekleriniz için teşekkür ederim. Bu duyguları yenmek için zamana ihtiyacım olacak." dedi.

şeyma subaşı hamile

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 23:41

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE