Şeyma Subaşı Bu Sefer de Turuncu Bikinisiyle Poz Verdi!

Geçtiğimiz yaz tatilini Çeşme-Bodrum arasında geçiren Şeyma Subaşı, şimdi de yurt dışı turuna başladı. Sosyal medya hesabından sık sık yurt dışı tatilinden kareler paylaşan Subaşı, son olarak turuncu bikinisiyle poz verdi. Şeyma Subaşı’nın fotoğrafı kısa sürede on binlerce beğeni aldı.

Şeyma Subaşı Bu Sefer de Turuncu Bikinisiyle Poz Verdi!

Geçtiğimiz yaz Çeşme-Bodrum arasında mekik dokuyan ve sonrasında Kapadokya’ya gezmeye giden Şeyma Subaşı şimdi de yurt dışı tatillerine başladı. 

Şeyma Subaşı Bu Sefer de Turuncu Bikinisiyle Poz Verdi!
Uluslararası alanda normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte yurt dışına çıkan Subaşı’nın ilk rotası Londra’ydı. Güzel isim, Londra’dan sonra rotayı Meksika’ya çevirirken şu sıralar Miami’de tatilin tadını çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde beyaz bikinisiyle herkesi kendisine hayran bırakan Şeyma Subaşı, bu kez de turuncu bikinisiyle poz verdi.


“BU NOKTAYA GELMEK BENİM İÇİN KOLAY OLMADI..”
Şeyma Subaşı yaptığı paylaşıma şu notu düştü:
“Vücudum huzurlu, sağlıklı ve mutlu. Kendimi daha güçlü hissediyorum. Zihinsel olarak açık; duygusal olarak ise toparlanmış hissediyorum. Bu noktaya ulaşmak adına kendime yatırım yaptığım için çok mutluyum. Bu noktaya gelmek benim için kolay olmadı. Buraya daha çok kendim gibi hissetmemi sağlayan şeyleri yaparak ulaştım. Siz de aklınıza, sağlığınıza ve kendinize yatırım yapın. Her zaman kendinize karşı nazik olun, iyi bakın, değer verin, saygı gösterin ve mutlu olun. Her zaman kendiniz olun.”
Şeyma Subaşı’nın yaptığı bu paylaşıma kısa sürede on binlerce beğeni geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER