Şeyma Subaşı: Artık onlar için üzülmüyorum bile

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Uzel ile Son Moda programına konuşan Şeyma Subaşı; güzellik sırlarının yanı sıra sosyal medya yorumlarına ilişkin de ilk kez konuştu.

Biten evliliğinin ardından sessizliğe bürünen ve o günden bu yana hiçbir konuda açıklama yapmayan Şeyma Subaşı, hayatına dair bilinmeyenleri Son Moda programında Müge Uzel’e anlattı.

Sosyal medya paylaşımları ile fenomene dönüşen Şeyma Subaşı yapılan kötü yorumlara da değindi. “Bazı sadece kötü yorum yapmak için takip ediyor.” diyen Subaşı, eskiden tüm yorumları takip ettiğini ama artık ‘kötü sözlere’ pek de takılmadığını söyledi. ‘Önceden o kötü yorumları yapanları için, günahımı alıyorlar diye üzülürdüm, artık onlar için üzülmüyorum bile” diyerek hislerini anlattı.

Yazın gelmesiyle birlikte imajında da değişikliğe giden Şeyma Subaşı, saçlarının uçlarını pembeye boyayarak, festival tarzını gündelik hayata da adapte etti. Saç ve cilt bakımı için özel terapiler uygulamasa da, düzenli olarak botoks yaptırdığını da itiraf etti.

Şeyma Subaşı’nın bir itirafı da gardırobu hakkındaydı. Giymediği onlarca kıyafeti olduğunu belirten Subaşı ‘taşındığım yeni evim, eskisine göre biraz daha küçük olduğundan, fazla kıyafetlerimi satmaya karar verdim’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 16:32
YORUM EKLE