Şeyma Subaşı arkadaşımı öveyim derken Serenay Sarıkaya'ya laf attı. Ortalık karıştı!

Şeyma Subaşı'nın radarına Serenay Sarıkaya girdi. İnstagramdan öyle bir yorum yaptı ki herkes o paylaşımın altına koştu. İşte detaylar...

Şeyma Subaşı arkadaşımı öveyim derken Serenay Sarıkaya'ya laf attı. Ortalık karıştı!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve sosyal medya paylaşımları çok konuşulan Şeyma Subaşı öyle bir yorum yaptı ki ortalık bir anda karıştı.

şeyma subaşı

Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı Dila Tarkan önceki akşam Serenay Sarıkaya'nın marka yüzü olduğu bir etkinliğe katıldı ve orda bir fotoğraf paylaştı. Şeyma Subaşı bu fotoğrafa öyle bir yorum yaptı ki sosyal medyada bir anda karıştı.

serenay sarıkaya

Şeyma Subaşı, magazin gündeminde kendisine sık sık yer bulan bir isim. Zaman zaman yaptığı cesur paylaşımlar, zaman zaman da aşk hayatıyla gündeme gelen Subaşı bu kez yaptığı bir yorumla gündemde...Şeyma Subaşı önceki gün, yakın arkadaşı olan Dila Tarkan'ın fotoğrafına yaptığı yorumla, Serenay Sarıkaya'nın hayranlarını kızdırdı.

Şeyma Subaşı, Dila Tarkan'ın fotoğrafına "Neden sürekli aynı kişilerle kampanya yapıyorlar acaba Türkiye'de? Sen olmalısın bence artık! Sorry not sorry! Melek Dila" yorumunu yaptı. Dila Tarkan da yanıt olarak 'Şeymoş'um benim' dedi.

dila tarkan instagram

Söz konusu firmanın marka yüzü Serenay Sarıkaya olunca bir anda ortalık karıştı. Şeyma Subaşı'nın yaptığı yorumun altına üşüşen sosyal medya kullanıcıları Şeyma Subaşı'nın, Serenay Sarıkaya'yı kıskandığını iddia etti.

serenay sarıkaya hayranları

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE