Şevval ve ayrılıp barıştığı sevgilisi Yiğit Marcus'tan dans şov!

Miss Turkey 2018 Güzeli Şevval Şahin sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile ayna önünde yaptığı dans şov gündem yarattı.

Şevval ve ayrılıp barıştığı sevgilisi Yiğit Marcus'tan dans şov!

Ünlü manken Şevval Şahin’in ayna karşısında yaptığı seksi dans şovları sosyal medayada büyük yankı uyandırdı.

şevval şahin bikini

Ayna önünde dans ettiği videoları paylaşan Şahin'in bir videosunda da olaylı ayrılıp koruma kararı aldırdığı ama daha sonra tekrar barıştığı sevgilisi Yiğit Marcus Aral da vardı. Kerem Kamışlı’yı denize atmasıyla manşetlere taşınan ve olaya ilişkin davası devam eden  Yiğit Marcus Aral’ın, Şevval Şahin ile barıştıktan sonra neşesinin yerinde olduğu gözlendi.

NE OLMUŞTU? 

Uzun süredir devam eden ilişkilerini br ara sonlandıran Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral arasında yaşananlar magazin dünyasını şaşkına çevirmişti. Şahin, Aral'la ayrılığının ardından Emine Sabancı Kamışlı'nın oğlu Kerem Kamışlı ile birlikteliğe başlamıştı.  İkili Üsküdar'da bir mekanda yemek yerken restorana giren Marcus Aral tartıştığı Kerem Kamışlı'ya "Peşini bırakmam, seni bitiririm" diyerek tehdit etmişti. Ardından Sabancı Ailesi'nin torununu sandalyeyle birlikte denize atmıştı.

kerem kamışlı

Yiğit Marcus Aral,  o anları da telefonla videoya çekerek sosyal medyada paylaşmıştı. Olayın ardından eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral hakkında koruma kararı aldırdı ancak çok geçmeden ikili bir partide görüntülenmişti. 

şevval şahin yiğit marcus barıştı

Türkiye'nin gündemine yerleşen olayın ardından Şahin ile Kamışlı soluğu savcılıkta almış, Marcus Aral hakkında 'öldürmeye teşebbüsten' iddianame düzenlemişti. Yiğit Marcus Aral, ağır ceza mahkemesinde 22 yıldan 34 yıla kadar hapis istenemiyle yargılanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2021, 17:27
YORUM EKLE