Şevval Sam ‘Yasak Elma’ Ayrılığıyla İlgili İlk Kez Konuştu

Geçtiğimiz akşam Cihangir’de görüntülenen Şevval sam ve annesi Leman Sam muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Geçtiğimiz akşam Cihangir’de görüntülenen Şevval sam ve annesi Leman Sam muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

"MAGAZİNE GİRMİYORUM"

"MAGAZİNE GİRMİYORUM"

Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin, yeni sezonda izleyiciyle buluşan ‘Sadakatsiz’ adlı dizide ‘Selçuk’ karakterine hayat veriyor. Dizide Caner Cindoruk’un canlandırdığı ‘Volkan’ karakteri geçtiğimiz bölümde ‘bir insan iki kişiyi aynı anda sevebilir’ şeklinde ifadeler kullanmıştı. Bu konu hakkındaki düşünceleri sorulan Şevval Sam “Bu konuyla ilgili fikir söylemeyeceğim, magazine girmiyorum” diyerek cevap vermekten kaçtı.

"HER ŞEY OLUYOR HAYATTA"

Şevval Sam’ın yanına gelen Leman Sam, “Hiç haberim yok o polemiklerden. Kızım linkini gönderdi, izledim ve onunla çok gurur duydum.” dedi.

"HER ŞEY OLUYOR HAYATTA"

Muhabirimiz Ali Osman Beyzade’nin ‘Sizce bir erkek iki kadını aynı anda sevebilir mi?” diye sorması üzerine Leman Sam, “Her şey oluyor bu hayatta” diyerek cevap verdi.

"SON DAKİKA ÖĞRENDİK"

Fatih Aksoy imzalı Yasak Elma dizinde başrol oyuncusu Talat Bulut, kadroya daha sonra katılan Barış Kılıç, Gökhan Alkan ve ardından Doğaç Yıldız'ın projeden birer birer ayrılması dikkat çekmişti. Muhabirimiz bu ayrılıkların sebebini sorunca dizide ‘Ender’ karakterine hayat veren Şevval Sam şöyle cevap verdi: “Bizim setimiz her şeye rağmen herkesin profesyonelce işini yaptığı çok tatlı bir set. Ayrıca özellikle güçlü kadınların var olduğu bir set. Yapımcımız Fatih Aksoy ve senaristler böyle karar vermişler, biz de son dakika öğrendik.”

"SON DAKİKA ÖĞRENDİK"

"KLASİKÇİYİM"

Gazetecilerin, ‘Arabanızın tekerleği patlasa kendiniz değiştirebiliyor musunuz?’ diye sorması üzeri Şevval Sam, “Değiştiririm, patladı değiştirdim onu söyleyebilirim. Yeni nesil arabalarda başka şeyler oluyormuş ama ben hala klasikçiyim” şeklinde cevap verdi.

"KLASİKÇİYİM"

"BİLSEM DE SÖYLEMEM"

Talat Bulut diziden rol arkadaşı Nesrin Cavadzade’nin evleneceğini ilk kez magazinburada.net’e açıklamıştı.

Bu evlilik haberini duyduğunda şaşıran Şevval Sam,  “Biz bir araya geldiğimizde pek magazin konuşmuyoruz. Hiç haberim yok, ilk defa sizden duyuyorum” dedi

"BİLSEM DE SÖYLEMEM"

‘Yakın arkadaşı olarak size söylemiştir belki’ denince güzel oyuncu, “Ne kadar ayıp. Bilsem bile niye böyle bir şeyi söyleyeyim? Arkadaşım size söylemediyse ben niye size söyleyeyim? Ama gerçekten bilmiyorum” şeklinde karşılık verdi.

Daha fazla Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Talat Bulut haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 22:26

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE