Şevval Sam'ın annesinin otomobilini görenler satın almak için kuyruğa girdi

Şevval Sam annesinin 1991 yılında aldığı 30 yıllık BMW 320i model üstü açık arabanın bakımlarını yaptırmak için servise götürdü. Sam, aracı görenlerin satın almak için kuyruğa girdiğini ancak otomobilin satılık olmadığını söyledi.

Şevval Sam'ın annesinin otomobilini görenler satın almak için kuyruğa girdi

Şevval Sam, otomobillere olan merakıyla biliniyor. Çok da iyi şoför olan Şevval Sam, birçok hemcinsinin aksine otomatik vites araçları değil manuel vitesli araçları tercih ettiğini söyledi. 

şevval sam bmw x1

Annesi Leman Sam'ın 30 yıl önce satın aldığı BMW 320i üstü açık otomobili kullanırken görüntülenen Şevval Sam, "Onun kendisine aldığı ilk araç, artık ben kullanıyorum” dedi.

Otomobili görenlerin klasik aracı satın almak istediğini söyleyen Şevval Sam, "Aracı teslim ettik, kapanma bitsin, önümüzdeki günlerde serviste başlayacaklar. Bakalım ne zaman, belki sonbahara biter." açıklaması yaptı.,

Yeniköy'de alışveriş sonrası BMW X1 model SUV tarzı aracıyla görüntülenen Şevval Sam'ın ailecek markaya olan düşkünlükleri dikkat çekti.

şevval sam bmw x1

AŞIRI LÜKS OTOMOBİL SEVMEM

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Sam, "Aşırı lüks ve gösterişli arabadan ziyade karakteristik ve kendine has özelliği olan araçları seviyorum. Araç kullanmayı çok seviyorum. Bana triportör verin, onunla çok mutlu olurum. Araba kullanmak beni çok eğlendiriyor. Fena da kullanmam. Otomatik viteslerden çok manuelleri tercih ediyorum” dedi.

Karavanı bulunan ünlü oyuncu, "Kapanma kararından dolayı arabayı annemin evinin önüne çekiyorum" şeklinde konuştu.

"AL SAT YAPMAK TERCİHİM DEĞİL"

"Annem zaten kedileri besliyor. Kedileri beslerken masa kuruyoruz; hem çiziyoruz, hem müzik dinliyoruz, hem boyuyoruz. Kapanmalar bitince karavanımıza kavuşup yazı onunla geçireceğiz. Karavanı 17 yıldır kullanıyorum İlk arabam oydu. Ben tüketime biraz karşıyım. Al sat, al sat... Tercihim bir şeyi dönüştürebilmek" açıklamasını yaptı.

şevval sam bmw 320i

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2021, 21:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER