Şevval Sam'dan olay bikini pozu! 'Benim neyim eksik' dedi akılları baştan aldı

Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Şevval Sam, yaz sezonunu oldukça iddialı bir pozla açtı. 47 yaşındaki ünlü oyuncu genç kızlara taş çıkartacak bikinili paylaşımında rol arkadaşı Eda Ece'ye adeta meydan okudu.

Şevval Sam'dan olay bikini pozu! 'Benim neyim eksik' dedi akılları baştan aldı

Yasak Elma dizisinin dört yapraklı yoncası Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan dizi tatile girer girmez soluğu Marmaris'te aldı.

yasak elma oyuncular marmaris

Gülenay Kalkan'ın teknesinde ağırladığı ünlü isimler, Marmaris'teki bir koya demirledi. Mavi tura çıkan ekip, denizin ve güneşin tadını çıkardı. 

Basketbolcu Buğrahan Tuncer'le bir dargın bir barışık aşk yaşayan Eda Ece ile Gökhan Alkan'la ayrıldıkları öne sürülen Nesrin Cavadzade'nin sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştirmesi de dikkatlerden kaçmadı. 

eda ece nesrin cavadzade marmaris

Öte yandan Eda Ece'nin sette yönetmenle sohbeti uzayınca Cavadzade ile kavga ettikleri öne sürülmüştü.

Aralarının bozuk olduğu konuşulan ikili, paylaştıkları fotoğraflarla adeta iddialara yanıt verdi.

eda ece nesrin cavadzade

BOMBAYI ŞEVVAL SAM PATLATTI

Marmaris tatilinin keyfini çıkaran ünlü oyuncular arasında Şevval Sam, tekneden paylaştığı bir fotoğrafla bombayı patlattı. "Benim de bir bikinili fotoğrafım olmasın mı?" mesajı yazan Şevval Sam'ın paylaşımına dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

şevval sam bikini

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2021, 16:55

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE