Şevval Sam'dan Acun Ilıcalı'ya: Affet Beni

'Yasak Elma' dizisinin yıldızı Şevval Sam, Zeynep Ocak'ın 'Youtube'da sunduğu 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk oldu. Sam, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Şevval Sam'dan Acun Ilıcalı'ya: Affet Beni

Şevval Sam, 'Yetenek Sizsiniz' programıyla ilgili "Bu memlekete gelen bu program formatının ilk teklifi bana aslında yapıldı. Yetenek Sizsiniz için… Acun beni aradı, Şevval böyle böyle bir format getiriyorum. Yıllar öncesinde. ‘Sen jüri olur musun’ dedi. Ben de tam Antalya Altın Portakal’ın jürisinden çıkmıştım.Jüri fikri, bir kere empati duyulumum çok yüksek olduğu için birden gözümde ‘yetenek sizsiniz ya da yeteneksizsiniz’ demem lazım. Ben birisine çok kötü falan diyemem.’Ben diyemem Acuncuğum, beni affet’ dedim.’Peki sen bilirsin’dedi.

Şevval Sam,''Yıllar sonra bana tekrar sordu. Fakat ben hala aynı fikirdeyim. O zannetti ki ben bundan pişman olacağım, insanlar inanılmaz paralar kazandılar. Müthiş bir şöhretler. Ama ben hala aynı noktadayım. İnsanlara sen çok kötü, berbat, iyi falan diyemeyeceğim. Yine olsa yine yapmazdım, iyi ki de kabul etmemişim." dedi.

YORUM EKLE