Şevval Sam Başından Geçen Kötü Hastalığı Açıkladı: Fark Etmedim Bile!..

Eda Ece ile Şevval Sam, önceki gün Etiler’de rol aldıkları dizinin yapım şirketinde görüntülendiler. Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalandığını ve bunu antikor testinde öğrendiğinde söyleyen Şevval Sam, “Ayakta geçirmişim. O yüzden şanslıyım” dedi.

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın yıldız oyuncuları Şevval Sam ile Eda Ece, önceki gün Etiler’deydi.

Şevval Sam Başından Geçen Hastalığı Anlattı! 'Farkına Bile Varmadım..'

Dizinin yapım şirketinden çıkarken kameralara yakalanan ikili, önemli açıklamalarda bulundu.

“ÖKSÜRÜK VE ATEŞLE BOĞUŞTUM..”
Geçtiğimiz günlerde koronavirüs atlatan Eda Ece, yaşadığı süreci şöyle anlattı:

“Benim çok ateşim oldu. Hastaneye yatıp solunum sıkıntısı yaşayacak kadar bir şey olmadı. O yüzden ağır geçti demiyorum. Öksürük ve ateşle boğuştum. Şimdi antikorluyum. Herkes dikkat etsin. Bitmiş de değil. Dikkat etmeye çalışıyoruz.”

Şevval Sam Başından Geçen Hastalığı Anlattı! 'Farkına Bile Varmadım..'

Hastalığı bilmediği için başlarda korktuğunu ifade eden Eda Ece, “Hiçbirimizin bilmediği bir şey. Annem ve babamı evden çıkartmıyoruz. Hep annemleri merak ediyorum. Allah’tan onlara bulaşmadı. Aşılarını da oldular” dedi.

“AYAKTA GEÇİRDİĞİM İÇİN ŞANSLIYIM..”
Geçtiğimiz ay koronavirüs atlattığını söyleyen Şevval Sam herkesi şaşırttı. Şevval Sam sözlerine şöyle devam etti:

“Çok iyi korunuyorum ama ben farkına bile varmadım. Ayakta atlatmışım. Antikor testinde öğrendim. Ayakta geçirdiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Allah’tan kimseye de bulaştırmamışım. 

Şevval Sam Başından Geçen Hastalığı Anlattı! 'Farkına Bile Varmadım..'

MAYIS’TA ALBÜM MÜJDESİ
Dizi çalışmaları dışında albüm çalışması olduğunu da söyleyen Şevval Sam, mayıs ayından önce albümü çıkarmak istediğini söyledi. Albümle ilgili şu an çok fazla detay vermeyen Sam, “Bir tane ben beste yaptım. Önümüzdeki günlerde bunlarla ilgili yeniden konuşuruz” diye konuştu.

“ROTA BELLİ AMA SİZE SÖYLEMEM..”
Sık sık karavanıyla gündeme gelen Şevva Sam, “Rotanız belli oldu mu?” sorusuna, “Rota belli oldu ama size söylemek istemem. (Gülerek) Ben size Karadeniz diyeyim, Akdeniz’e gideyim” cevabını verdi.

Şevval Sam Başından Geçen Hastalığı Anlattı! 'Farkına Bile Varmadım..'

“EDA’YI YOL TUTUYOR..”
“Kız kıza neden bir tatil yapmayalım ki” diyen Şevval Sam, “Olabilir ama Edayı yol tutuyor o benim arkamdan kampa uçakla gelir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER