Şevval Şahin Yiğit Marcus Aral Çiftinden Sürpriz Evlilik Açıklaması

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, önceki gün sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile birlikte Bebek’te görüntülendi. Gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştiren Şahin, zayıf olmasıyla ilgili gelen kötü yorumların kendisini etkilemediğini söyledi.

Geçtiğimiz yaza katıldıkları korona partileriyle damga vuran Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral çifti geçtiğimiz gün Bebek’te kameralara takıldı.

Gazetecilerin röportaj isteğini kırmayan çift, önemli açıklamalarda bulundu.

Şevval Şahin Yiğit Marcus Aral Çiftinden Sürpriz Evlilik Açıklaması

“MİAMİ’YE GİDECEĞİM..”
Her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Şevval Şahin, yeni projesi için yeniden yurt dışına çıkabileceğini söyledi. Şahin, “Birkaç tane modellik projesi için Miami’ye gideceğim” diye konuştu.

“İSTESEM DE KİLO ALAMIYORUM..” “KİLO ALMAK GİBİ BİR AMACIM YOK..”
Zayıflığı nedeniyle sosyal medyada zaman zaman olumsuz yorumlara maruz kalan güzel isim “Bu yorumlar sizi etkiliyor mu?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Hayır hiç etkilemiyor. Zayıfım zaten ben. Benim dünya böyle arkadaşlar ben ne yapabilirim ki? İstesem de kilo alamıyorum. Ben kendimi böyle seviyorum. Çok şükür sağlıklıyım. En önemlisi de bu. Kilo almak gibi de bir amacım yok.”

“ÇOCUK OLMADIKTAN SONRA EVLİLİĞE GEREK YOK..”
Şevval Şahin’in ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yiğit Marcus Aral’a “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusu soruldu. “Zaten beraber yaşıyoruz” diyen Marcus Aral, sözlerine şöyle devam etti:

“Çocuk olmadıktan sonra bence evliliğe fazla gerek yok ama sonuçta ciddiyiz. Ama illa da ‘evlilik olsun’ gibi bir şey düşünmedik."

Şevval Şahin Yiğit Marcus Aral Çiftinden Sürpriz Evlilik Açıklaması

“ÇOCUK OLURSA YÜZDE YÜZ GEREKLİ..”
Yiğit Marcus Aral “Evlilik sizde sadece çocuk mu ifade ediyor?” sorusuna ise, “Ondan değil ancak çocuk olursa yüzde yüz gerekli. Ama onun dışında kafada anlaştıktan sonra kağıtta imza atsan ne olur, atmasan ne olur?” sözleriyle cevap verdi.

“BEN ZATEN BİR ANNEYİM!”
Evlilik konusunun üzerine sessiz kalmayı tercih eden Şevval Şahin “Annelikle ilgili düşünceleriniz neler?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Ben zaten bir anneyim. Tigre benim çocuğum gibi. (Kedisinden bahsediyor) Ben 21 yaşındayım arkadaşlar hayatta öyle şeyler düşünmem! Şu an öyle bir şey yok.”

Şevval Şahin Yiğit Marcus Aral Çiftinden Sürpriz Evlilik Açıklaması

YAZ TATİLİNDE TÜRKİYE’DE
Şeyma Subaşı’nın tartışmlara neden olan “Sevgilimin malıyım” sözleri hakkında fikir beyan etmeyen Şahin, yaz tatilinde büyük ihtimal Türkiye’de geçireceğini söyledi. 
 

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE