Şevval Şahin Demet Akalın'ın o sözlerine ateş püskürdü! 'Umarım bir gün..'

Demet Akalın, kainat güzeli seçilen Andrea Meza için ‘Afet’ derken, 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’i beğenmedi.

Şevval Şahin Demet Akalın'ın o sözlerine ateş püskürdü! 'Umarım bir gün..'

Polemiğe girmekten çekinmeyen Demet Akalın, daha önce gerginlik yaşadığı 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile yine karşı karşıya geldi.

ŞEVVAL'İ BEĞENMEDİ

Instagram’daki bir sayfa, 2021 Kainat Güzeli seçilen Andre Meza ile 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’i kıyasladı. Demet Akalın’ın söz konusu paylaşıma yaptığı yorum yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

Şevval Şahin Demet Akalın'ın o sözlerine ateş püskürdü

Andrea Meza için “Afet” tanımlaması yapan Akalın, Şevval Şahin için ise “Diğerine güzel demeye” ifadelerini kullandı. Yapılan kıyaslamayı ve Demet Akalın’ın yorumunu gören Şevval Şahin’den cevap gecikmedi.

“UMARIM BİR GÜN KENDİNLE BARIŞIK OLURSUN”

Sert bir dille cevap veren Şevval Şahin, şu ifadeleri kullandı:

"Yıl olmuş 2021 siz hala kadın kıyaslıyorsunuz. Andrea çok güzel ve keşke onun birinciliğinin haberini yapsaydınız böyle boş bir haber olmasaydı. Sonuçta ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. 'Balık etli mi, sıfır beden mi güzel?' Siz şaka mısınız? Gerçekten 20 yıl geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım bir gün kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin. Seni izleyen çok genç kız var, yazık."

Şevval Şahin Demet Akalın'ın o sözlerine ateş püskürdü

“GİTSİN DENGİNE SATAŞSIN”

Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda Şevval Şahin’i cahillikle suçlamıştı. Şevval Şahin Akalın’ın bu sözlerine “Kendisini kişisel olarak tanımıyorum” diye cevap verirken, sevgilisi Yiğit Marcus Aral ise “Şevval’in annesi yaşında kadın. Gitsin dengine sataşsın” demişti.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE