Sevgilisinin Eski Eşine Adeta Nispet Yaptı! Ece Erken’den ‘Barıştık’ Paylaşımı

Ece Erken, yaptığı paylaşımla Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile barıştıklarını duyurdu. İkilinin mutluluk pozu verdiği aşk karesinin, Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’nin yaptığı açıklamanın ardından gelmesi ‘nispet’ yorumlarına neden oldu.

Sevgilisinin Eski Eşine Adeta Nispet Yaptı! Ece Erken’den ‘Barıştık’ Paylaşımı

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı. Erken, sosyal medya hesabından paylaştığı aşk karesi ile barıştıklarını duyurdu.

SEVGİLİSİNİN ESKİ EŞİNE NİSPET Mİ YAPTI?..

Ece Erken’in ‘Mutlu Pazarlar’ notuyla yaptığı aşk paylaşımının, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’nin tazminat davası açtığı sunucu hakkında yaptığı açıklamalardan bir gün sonra gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Erken’in bu hamlesi, ‘sevgilisinin eski eşine nispet yaptı’ yorumlarına neden oldu.

Ece Erken’den ‘Barıştık’ Paylaşımı! Sevgilisinin Eski Eşine Adeta Nispet Yaptı…

NE OLMUŞTU?..

Benan Kocadereli, eski eşi ile henüz evliyken oturduğu evin önüne gelerek aracının sağ ve sol aynasını kıran Ece Erken’e 10 bin TL maddi tazminat, 100 bin TL de manevi tazminat talebinde bulunarak dava açmıştı. Konu ile ilgili dün açıklamada bulunan Kocadereli, “Tazminata karar verilmesi durumunda hak kazandığım bedeli şiddet gören kadınlar için hayır kurumlarına bağışlayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

EVLİLİK İDDİASI…

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Seren Serengil’den bomba bir iddia geldi. Ece Erken’in paylaştığı fotoğrafın altına, “Evlilik tarihini açıklayın. Yoksa pazartesi ben söylerim” yorumu yapan Serengil, çiftin nikah masasına oturacağını ima etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 08:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
veat
veat - 1 yıl Önce

kadın şeytanın temsilcisidir

SIRADAKİ HABER