Sevgilisinin Doğum Gününü Kutladı! O Tesadüf Gözlerden Kaçmadı…

Bir süredir avukat Çağla Gizem Çelik ile aşk yaşayan Ahmet Kural, önceki gün sevgilisinin doğum gününü kutladı. Aynı gün, ünlü oyuncu ile iki yıl önce olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra şef Hazer Amani ile evlenen şarkıcı Sıla’dan boşanma açıklaması geldi.

Sevgilisinin Doğum Gününü Kutladı! O Tesadüf Gözlerden Kaçmadı…

Sıla Gençoğlu ile olaylı ayrılığından sonra avukat Çağla Gizem Çelik’le yeni bir aşka yelken açan Ahmet Kural, önceki gün sevgilisinin 30’uncu yaş gününü kutladı. Aynı gün, bu yıl Hazer Amani ile evlenen şarkıcı Sıla’dan boşanma açıklaması geldi.

Öte yandan Ahmet Kural’ın doğum günü pozu, bazı takipçileri tarafından eski sevgilisi Sıla Gençoğlu ile çekildiği bir kareye benzetildi.

Ahmet Kural Sevgilisinin Doğum Gününü Kutladı! O Tesadüf Gözlerden Kaçmadı…

Ünlü şarkıcının aynı gün Hazer Amani ile boşanma kararını aldıklarını açıklaması ise ‘şaşırtan tesadüf’ şeklinde yorumlandı.

Ahmet Kural Sevgilisinin Doğum Gününü Kutladı! O Tesadüf Gözlerden Kaçmadı…

BOŞANIYORLAR…

Sıla, Ahmet Kural’dan ayrıldıktan sonra şef Hazer Amani ile Ocak 2020’de nikah masasına oturmuştu. Ancak 40 yaşındaki şarkıcının evliliği uzun sürmedi.

10 aydır evli olan Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu, yaptıkları yazılı açıklama ile boşanacaklarını duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 17:43

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE