Sevgilisini Masaj Aleti Yaptı

Sosyal medya paylaşımlarıyla ‘Amanda Yenge’ olarak ün salan Amanda Cerny, son videosuyla takipçilerini gülümsetti. Çektiği videoda sevgilisini masaj aleti olarak kullanması dikkat çekti.

Sevgilisini Masaj Aleti Yaptı

Türkiye’de ‘Amanda Yenge’ olarak ün salan Amanda Cerny, son paylaşımıyla hem şaşırttı hem de gülümsetti. Cerny, Johann Bartl ile çektiği videoda sevgilisinden kendisini masaj yapmasını istersen görülüyor. Sevgilisinin uyuduğunu fark eden ve kısa süreli bir üzüntü yaşayan Amanda’nın çözümü ise takipçilerini güldürdü.

He WILL MASSAGE! @johannesbartl

Amanda Cerny (@amandacerny)'in paylaştığı bir gönderi ()

TÜRKİYE’YE GELMİŞTİ…

Amanda Cerny, Türkiye’de de tanınan ve paylaşımları yakından takip edilen bir isim. Cerny, geçtiğimiz yıllarda bir marka işbirliği ile Türkiye’yi ziyaret etmiş ve sevenleriyle bir araya gelmişti.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 11:32

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER