Sevgilisi Mehmet Dinçerler'den doğum gününe özel romantik kutlama! Hadise evleniyor mu?

Ünlü Popçu Hadise'nin doğum günü için Mehmet Dinçerler'in Instagram'dan yazdığı not evlilik sinyali olarak algılandı. Hadise evleniyor mu?

Sevgilisi Mehmet Dinçerler'den doğum gününe özel romantik kutlama! Hadise evleniyor mu?

Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan şarkıcı Hadise, aradığı mutluluğu iş insanı Mehmet Dinçerler'de bulmuştu. 

HADİSE DOĞUM GÜNÜNÜ BİR ÖNCE KUTLADI 

Dinçerler ile aşkı temmuz ayında Bodrum'da belgelenen Hadise, 36 yaşına bastı. Kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı, bu pozları, "Doğum günü kutlamaları başladı." notuyla 13 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Takipçileri, Hadise'yi mesaj yağmuruna tuttu.

 

HADİSE'NİN SEVGİLİSİ MEHMET DİNÇERLER'DEN ROMANTİK KUTLAMA

Dinçerler ise sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan iş insanı, "Hep yanımda ol, iyi ki doğdun..." sözleriyle Hadise'ye seslendi. Ünlü şarkıcı ise Mehmet Dinçerler'in 24 binden fazla beğeni alan gönderisine, "Benim adamım..." yorumunu yaptı.

HADİSE ÇOCUK İSTEMİŞTİ 

Ünlü isim, geçtiğimiz ay bir mekanda sahne almıştı. Dinçerler ile mutlu bir birliktelik sürdüren Hadise, "Dansçı arkadaşlarımın ikisi baba oldu. Ben henüz evlenemedim, inşallah onları yakalayacağım. Allah izin verirse, biz de bir çocuk sahibi olmayı çok isteriz" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE