Sevcan Orhan: Artık hiç bir şeyi değiştirmeye çalışmıyorum

Müjdat Gezen'in yönettiği Pera Müzikali'nde sahne alan Sevcan Orhan geçirdiği hastalık sürecini ve ona kattıklarını anlattı." Hayata daha fazla değer vererek yola devam ediyorum" diyen Sevcan Orhan bu süreçte çevresinden büyük destek görmüş.

Sevcan Orhan: Artık hiç bir şeyi değiştirmeye çalışmıyorum

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği ve aynı zamanda rol aldığı yeni oyunu “Pera Müzikali”nin basın toplantısı TİM Show Center’da gerçekleşti. 

İlk tecrübem çok heyecanlıyım

Müzikalde oynayanlar arasında olan Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan Magazin Burada'nın sorularını tüm samimiyetiyle cevapladı. 

Sevdiklerim ve olmasını istediğim kişiler yanımdaydı!

Geçtiğimiz aylarda akciğer ameliyatı olan ünlü türkücü yaşadığı bu zorlu süreci anlatarak, hastalığı kendine çok iyi bakarak, doktoru ve çok sevdiği ailesi sayesinde atlattığını söyledi.
Erken teşhisin önemini vurgulayan Orhan, hastalığın hayatına olumlu bir bakış açısı kazandırdığını, kendisinin çok şanslı olduğunu, eskiden takıldığı negatif yorumlara artık takılmadığını söyledi. 

Müzikalin başlıca rollerinde Gezen’in yanı sıra Cüneyt Arkın, Gönül Yazar, Kayhan Yıldızoğlu, Melike Demirağ, Melihat Gülses, Sevcan Orhan, 
Barış Taşkın gibi isimlerin yer alıyor.  Müzikal, 1453’ten 2019’a İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki eğlence hayatını belgelerle, müzikle ve mizahla sahneye taşıyacak.

Nurcan Şahin

YORUM EKLE