Ses kayıtları Amber Heard’ın başını yaktı!

Eski eşi Johnny Depp’e şiddet uyguladığını kanıtlayan ses kayıtlarının ortaya çıkması Amber Heard’ın başını yaktı. Oyuncunun, Aquaman 2’den kovulması için çağrı yapılıyor.

Ses kayıtları Amber Heard’ın başını yaktı!

Olaylı bir boşanma süreci yaşayan ve geçtiğimiz günlerde eski eşi Johnny Depp’e şiddet uyguladığını kanıtlayan ses kayıtlarının ortaya çıkmasının ardından Amber Heard’ın Aquaman 2’den kovulmasını isteyenlerin sayısı arttı.

Johnny Depp hayranları, Amber Heard’ın Aquaman’in yakında çekilecek devam filminden çıkarılmasını talep eden bir imza kampanyası başlatmıştı. Geçen birkaç ay içinde neredeyse 45 bine yakın imzaya ulaşan kampanya, ses kayıtlarının ortaya çıkması ile birlikte 150 bin imzayı aştı.

Yapılan yorumlar arasında, “Amber Heard'ın aile içi şiddet konusu bilindiği ve kanıtlandığı için Warner Brothers ve DC Entertainment Heard’ı Aquaman 2 film projesinden çıkarmalı”, “Amber Heard, mağdurlarının çektiklerini görmezden gelmemeli ve bir istismarcıyı göz alıcı hale getirmemeliler”, “Erkekler de tıpkı kadınlar gibi aile içi şiddetin mağdurları. Bu kabul edilmeli ve istismarcı olduğu bilinen bir kişinin eğlence sektörü tarafından övülmesini önlemek için önlem alınmalı. Doğru olanı yapın ve Amber Heard’ı Aquaman 2’den çıkarın” gibi ifadeler kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 09:07

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE