Serpil Benay’dan Çarpıcı İtiraf: İbrahim Tatlıses Beni İstismar Etti!

Bir televizyon programına konuk olan şarkıcı Serpil Benay, yıllar önce İbrahim Tatlıses'in istismarına uğradığını itiraf etti.

Serpil Benay’dan Çarpıcı İtiraf: İbrahim Tatlıses Beni İstismar Etti!

80 ve 90’lı yıllara damgasını vuran şarkıcı Serpil Benay, bir televizyon programının canlı yayınında İbrahim Tatlıses hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu.

ibrahim tatlıses serpil benay

“İSTİSMAR EDİLMEM BENİM BİTİŞİM OLDU”

 “Cinsel istismara uğradın mı?” sorusu üzerine konuşan Serpil Benay, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses’in istismarına maruz kaldığını söyledi. Yaşadığı olaydan sonra kariyerinin bittiğini söyleyen şarkıcı, “İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunun. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni” dedi.

serpil benay

“İBRAHİM TATLISES’İN MAĞDURLARINI ÇAĞIRSAN 5 SENE PROGRAM YAPARSIN”

Dans sanatçısı Leyla Adalı’nın İbrahim Tatlıses’in tacizine uğradığını itiraf etmesinin üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şöyle devam etti: “Böyle şeyler bana çok geliyor. Benim yaşadığım bunlar hepsi aynı şeyler işte. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses’in mağdurlarını çağırırsa burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?''

İbrahim Tatlıses’in hakkındaki iddialara ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

ibrahim tatlıses serpil benay

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 18:56

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE