Sermiyan Midyat'tan çok konuşulacak Sedat Peker taklidi!

Son dönemde sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla dikkat çeken başarılı oyuncu Sermiyan Midyat, Sedat Peker'in taklidini yaptığı anları, takipçileriyle paylaştı. Midyat, "Vallahi yenileceğiz" etiketi ile paylaştığı videoda Kanal İstanbul'la ilgili eleştirilerini sıraladı.

Sermiyan Midyat'tan çok konuşulacak Sedat Peker taklidi!

Suç örgütü liderliği gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, YouTube hesabından dikkat çeken videolar yayınlamıştı. Peker'in videoları bazı kesimler tarafından ilgi ile karşılanırken, bazı kesimlerin de tepkisini çekti.

Sermiyan Midyat'tan Sedat Peker taklidi

SEDAT PEKER'İN BİRE BİR TAKLİDİNİ YAPTI!

Sedat Peker'in çektiği videoları taklit eden ve Sedat Peker'in giydiği kıyafetleri giyen Midyat videosuna "Kıymetli kardeşlerim" diyerek başladı.

YOKLAMA ALMAYI İHMAL ETMEDİ

Sedat Peker gibi Sermiyan Midyat da videoda yoklama aldı. Masasında da çeşitli objeler bulunan Midyat yayınladığı ilk videoya #vallahiyenileceğiz başlığı açarken ikinci videoya ise #kanalistanbul başlığını açıtı.

"SIKINTILARA DİKKAT ÇEKMEK İSTEDİM"

Sedat Peker videolarının son dönemde çok izlenmesinden dolayı böyle bir video çektiğini anlatan Sermiyan Midyat, yaşanan sıkıntılara dikkat çekmek istediğini söyledi.

Sermiyan Midyat Sedat Peker taklidi

 

Selçuk Uzun

YORUM EKLE