Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında büyük gerilim! Şiddet mi uyguladı?

Katıldıkları bir düğünde aralarındaki eski bir gerginlikten dolayı tartışma çıkan Seren Serengil ve Serkan Kaya sosyal medya hesaplarından birbirine demediğini bırakmadı. Kaya'nın kolunu sıkıp kendisini tehdit ettiğini söyleyen Seren Serengil, ünlü sanatçıdan şikayetçi olacağını söylerken Serkan Kaya'da "Haddini, edebini bil" dedi.

Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında büyük gerilim! Şiddet mi uyguladı?

Seren Serengil, geçtiğimiz yıllarda "Her şeyi İbrahim Tatlıses'e benziyor" diye eleştirdiği Serkan Kaya ile 7-8 ay önce Ankara'da bir tanıdıklarının düğününde karşılaştı. Aynı masaya oturan ve aralarında gerginlik çıkan ikili, Seren Serengil'in partneride olan Arto'nun da konuya dahil olmasıyla sinirler iyice gerildi. Kaya'nın kolunu sıkıp kendisini tehdit ettiğini söyleyen Serengil, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda şikayetçi olacağını belirtti.

serkan kaya seren serengil

"HADDİNİ BİL SEREN SERENGİL"

Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Serkan Kaya, Seren Serengil ile aylar önce yaşadığı tartışmayı bu sözleriyle dile getirdiı: "Bir arkadaş var bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini çok aştın S.S.. Senin baban çok kıymetliydi ama öyle bir babadan böyle bir evlat. Ailene karşı belki iyisindir ama sanat camiasına çok gaddarsın. Babandan ötürü gazetelerde ve televizyonlarda yer almışsın ama senin hiçbir fonksiyonun yok. 1-2 tane film çekmişsin ama oyunculuğun berbat."

arto serkan kaya

"ARTO BANA SAHNEDEN LAF ATTI"

"7-8 ay önce Ankara'da bir abimin kızının düğününe gittim herkes maskeli ben de. Abimi sahneye çıkar playback yaparım ama maskemi çıkarmam çünkü pandeminin en yoğun olduğu dönemdi herkes video çeker benim maskesiz olmam çok hoş olmaz dedim. 1-2 şarkı okuyup indim. Peşime de Arto mudur zırto mudur o arkadaş çıktı. Her zamanki gibi şebekliğini yaptı. Bu Seren arkadaşımız onu orada masada fişekledi tabi. Git o 'Serkan Kaya'yı sahnede rezil et' der gibi. O gerizekalı da onun sözüne aldanarak sahnede bana 'B.. gibi sahne yapmışsın' dedi. "

"HADDİNİ VE AHLAKINI BİL BENİMLE UĞRAŞMA"

"Ben de onun üzerine o anları çeken Seren'in yanına gidip kolunu tutup nedir bu kininin nedeni diye sordum. Hakka giriyorsun yanlış yapıyorsun benimle de uğraşma. Allah'ından bul benden uzak dur. Hastalandın ben yine senin arkandan Allah şifasını versin, daha genç dedim. Edebini bil, ahlakını bil benimle uğraşma. Sen bir kadınsın benim sana söyleyecek sözlerimde uzun olamaz. Yanındaki zırto ile sana başarılar diliyorum."

seren serengil serkan kaya kavga

"DÜĞÜNDE ŞİDDETE MARUZ KALDIM"

Kaya'nın açıklamasının ardından kendisi de sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Seren Serengil, şu ifadeleri kullandı: "Çok sevdiğim bir arkadaşımın ablasının düğününde bir şiddete maruz kaldım. Onların gününe gölge düşürmemek için ve onların hatırına o dönem suç duyurularımı yapmadım. Serkan Kaya denilen bir adam var ve inanın bana ben de sizin gibi birkaç kez gördüm. 3 yıl önce Cengiz Semercioğlu ile program yaparken önümüze gelen bir haberde Serkan Kaya, 'Ben İbrahim Tatlıses'i dinlemiyorum. Ben Müslüm Gürses'le büyüdüm' gibi bir söylemi olmuştu. Ben de çıkan haberler için maden Müslüm Gürses dinleyerek büyüdü o zaman niye İbrahim Tatlıses'e benziyor diye bir yorumda bulunmuştum. Adam buna çok sinirlenmiş ve bana kin tutmuş."

"İBRAHİM TATLISES'E OLAN DÜŞMANLIĞI KANIMA DOKUNDU"

"Birkaç sene sonra bu düğün oluyor ve bana saldırıyor olması son derece çirkin ve ahlaki değerlere ters. Masaya oturduğum andan itibaren bana sataşmaya başladı. Bana 'Siz beni yıllardır doğruyorsunuz' dedi. Ben de beyefendi ben sizi tanımam dedim. Onun İbrahim Tatlıses'e olan düşmanlığı benim kanıma dokundu. Tartışmamak için başka masaya geçtim. Sonra bu sahneye çıktı ama kimsenin haberi yoktu. Sonra Arto sahneye çıktı herkesi güldürdü, eğlendirdi. Bir de Serkan Kaya'ya 'Bak sahnesi olmak böyle bir şey' dedi."

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE