Serkan Kaya: Bizim tarzımız abartıyı sevmez

Ünlü sanatçı Serkan Kaya önceki gün yakın arkadaşları Metin Saltık’ın ortağı olduğu Kanarya’daki benzin istasyonun açılışına Ümit Günay ile katıldı.

Bir çok ünlü ismin yaptığı gibi ticarete atılmayı düşünmediğini belirten, “ Ticaret yapmıyorum herkes kendi işini yapsın . Ticarettten anlamaz değiliz ama şuan ki sevdiğimiz işimizi yapıyorum. Müzik zaten hayatımızın tamamını kapsıyor. İlginemeyeceğim işlerde bize ait olmadığı için başka işlere, ticari işlere girmiyorum” dedi. 

Yeni albümünden bahseden Kaya, “Her zaman iddialı olmamız lazım. Bir önceki albümümüzün üstüne çıkmamız lazım arzumuzdur. Gökhan Tepe, Ayla Çelik ve Fettah Can bir çok isimlerden şarkı aldık. Eskilerden Müslüm Baba’dan sevdiğim bir şarkı var. İsmini vermiyeyim süpriz olsun. Hızlı bir şekilde albümü bitirmeye çalışıyoruz. Kışa doğru çıkar” dedi. 

Bizim tarzımız abartıyı sevmez 

5 Ağustos’ta Harbiye Konseri olduğunu belirten Kaya, özel bir hazırlık yapıyormusunuz ? sorusuna “ Biz öyle dev sahneler asansörlerden in çık falan yok bizde . Her zamanki gibi tarzımıza yakışır olacak. Çünkü bizim tarzımız abartıyı sevmez. Klasik aslanlar gibi şarkılarımızı okuyacaz. Hem eski şarkılar hemde cover yaptığımız şarkılar. Süpriz şarkılarla sevenlerimizin mutlu olacağı bir gece yaşatacaz inşAllah” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER