Sergen Yalçın Aslı Turanlı'yla İlgili İlk Kez Açıklama Yaptı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın önceki akşam Bebek Otel'deydi. Arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü teknik direktör, adının aşk dedikodularına karıştığı ve 3 aydır peşinden koştuğu iddia edilen sunucu Aslı Turanlı'yla ilgili de ilk kez açıklama yaptı.

Sergen Yalçın Aslı Turanlı'yla İlgili İlk Kez Açıklama Yaptı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, önceki akşam Bebek Otel'de iki erkek arkadaşıyla bir araya geldi. Boğaz'a karşı arkadaşlarıyla akşam yemeği yiyen ünlü teknik direktör, mekan çıkışı objektiflere takıldı.

sergen

2 aydır sunucu Aslı Turanlı ile gözlerden uzak aşk yaşadığı iddia edilen Sergen Yalçın, valenin aracını getirmesini beklerken muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

“SADECE ARKADAŞIZ”

Aslı Turanlı ile ilişkisi olmadığını belirten Yalçın aşk sorularını "Aslı'yı tanıyorum ama sadece arkadaşız. Aşk yok" diye yanıtladı. Ünlü teknik direktör daha sonra aracına binerek oradan uzaklaştı.

sergen

Sergen Yalçın'ın Aslı Turanlı'yla tanışabilmek için 3 ay uğraştığı ve ikilinin yaklaşık 2 aydır ilişki yaşadığı iddia edilmişti.

Yalçın, takımının Portekizli Rio Ave ile karşılaştığı UEFA Avrupa Ligi eleme maçı öncesinde Turanlı ile Etiler'deki bir restoranda baş başa yemek yemişti. Yaklaşık 2 saat sonra basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen ikili, görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etmişti.

aslı

Turanlı, taksi ile ayrılırken Yalçın ise sevgilisinden 10 dakika sonra mekanın otopark kapısından çıkmıştı.

sergen

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE